Sign in to follow this  
Wade

Archiwum policji

1098 posts in this topic

Recommended Posts

Nick: fir_ew89
ID postaci: 108296
Wysokość zaległego mandatu: Ucieczka, skróty, brak świateł, niszczenie mienia, DM 14500$ 33 score 35 minut
Dowód: 

You must be signed in to see this content

• Like 3

Nick: Kamyk/

ID: 90961

Score: 1300

Staż: ok. 1,5 roku

Dlaczego chcesz spróbować(1,2 zdania):

Chciałbym zobaczyć jak jest we frakcji Policja, nigdy nie byłem i chciałbym spróbować.

• Like 5

WYSTAWIONY!

Nick: |WEED|Rawskyy

ID: 108384

Kwota: 165 minut więzienia (score otrzymał)

Dowód: 

You must be signed in to read this content

Edited by Mike.
ss

Nick: Wafer
ID postaci: 80820
Wysokość zaległego mandatu: 73/50
Dowód: 

• Like 1

Nick:  AG|Adix
ID postaci: 80658
Wysokość zaległego mandatu: Postój na moście 1500$i 5sc
Dowód: 

WYSTAWIONY!

Edited by Mike.
wystawiony
  • Like 1

Nick: KuBsoN/

ID: 90851

Score: 2305 +/-

Staż: Rok i niecałe 3 miesiące

Dlaczego chcesz spróbować (1-2 zdania): Pierwszym powodem jest zainteresowanie tą Frakcją od początku mojej przygody z PTS-em, pytając byłego szefa Policji którego bardzo miło wspominam i pozdrawiam pana @Chlebek95 wiedziałby o co chodzi. Drugim zaś powodem jest ciekawość zobaczenia jak ta praca wygląda czy słusznie jest oceniana jako nudna, monotonna, prowadząca do konfliktów z innymi graczami. Napewno w czasie dwóch godzin nie uzyskam pełnego obrazu tej pracy ale zobaczę chociaż jej część. Trzecim i ostatnim powodem jest myśląc przyszłościowo chęć dołączenia do tej oto Frakcji w najbliższych miesiącach; najprawdopodobniej pod koniec sierpnia. (Sorki że tak długo)

• Like 7

Nick: Megg

ID: 67191

Score: 4717

Staż: 2,5 lat

Dlaczego chcesz spróbować (1-2 zdania):  Chciałabym wrócić na chwile do policji jak jest taka możliwość. 

• Like 3

Wystawiony.

• Like 1

Wystawiony.

• Like 2

Nick:loleq123x3
ID:98538
Score:350
Staż:prawie rok
Dlaczego chcesz spróbować (1-2 zdania):Chciałbym siebie sprawdzić w roli policjanta,ponieważ nigdy nie miałem okazji.

• Like 1

Twój nick: Gruby

Nick funkcjonariusza: NaimadSh

Data otrzymania mandatu: 06.06.2019

Powód nałożenia mandatu: 67/50

Kwota: 1sc 2k

Dowody (screenshot/y): 

Twoje wytłumaczenie:  Kolejny raz zbugowales na mnie suszarke że nawet mnie nie widziales a zmierzyles, nie fajne to

• Like 9

Nick DziXu

ID: 108508
Kwota zaległego mandatu: jazda pod prąd, skróty, bez świateł, 122/50 i ucieczka (59sc 20000$ 15min więzienia)

Dowód: 

Edited by Mike.
  • Like 1

@Blackiplx dostaje drugie upomnienie i zostaje zdegradowany do rangi Posterunkowego.

@Famek dostaje upomnienie za brak normy. (25 maja)

• Like 1

Twój nick:Nie wiem  emm ID postaci : 108503

Nick funkcjonariusza:NaimadSh

Data otrzymania mandatu:07.06-2019

Powód nałożenia mandatu:Ucieczka ?

Kwota:Nie pamietam

Dowody (screenshot/y):Nie robiłem

Twoje wytłumaczenie: Miałem muta ;) Chwilę wcześniej nałożonego przez tego pana :) Nastęspnie postanowił mnie zatrzymać, wszystko pięknie ładnie wypisał i liczył że coś mu odpisze ( miałem muta ) Nie wystawił mi żadnego upomnienia tylko od razu 4h więzienia. Co to za logika co ? Chciałem przyjąć mandat. Upomnienia już znikły?

Serial:121B9E1D5AE6B3065AACCB85724F7793

@Grubcio, suszarka działa tak, że gdy już kogoś zacznę suszyć to pomiar będzie wykonywany dopóki go nie zakończę lub nie wyjedziesz poza zasięg. Tak było odkąd pamiętam.

@Mvwk wiedziałem, że masz mute. Napisałem, że masz włączyć światła awaryjne jeśli przyjmujesz mandat lub wyłączyć światła pod L jeśli nie przyjmujesz. Wyłączyłeś światła, a więc dałeś mi znak, że nie przyjmujesz mandatu. Upomnienie nie przysługuje jeśli gracz podjął się próby ucieczki lub zaatakował gracza albo funkcjonariusza - regulamin policji p. III e) i f). Do tego napisałeś odwołanie w niedbały sposób, nie ma wykroczeń, kwoty oraz dowodów, a Twój nick i ID się nie zgadzają - już z tego powodu można je odrzucić. Nie będę już wspominał o Twojej kulturze osobistej i odzywkach.

Tutaj ss'y z zatrzymania: 

No a z tego co widziałem to ja już wyjechałem za ten cały zasięg tej suszarki.

• Like 1

@Grubcio, zasięg suszarki mierzy się w linii prostej i nie bierze się pod uwagę przeszkód. Można to uprościć do niewidzialnej bańki wokół funkcjonariusza, w której po namierzeniu będziesz suszony do przerwania czynności przez funkcjonariusza, albo wyjechania z tego obszaru.

A okej, czyli mierzenie gracza gdy go się nie widzi to żaden błąd? xd

• Like 1

Odwołanie @Mvwk odrzucone, upomnienie się nie należało. Dodatkowo dzieki, ze tak usilnie przyciagales do siebie uwage VValkerze. Tak wyszlo ze dostales szanse i zostales odbanowany, ale już samymi wiadomościami w formie oszczerstw i wyzwisk, które pisałeś na serwerowym chacie pod innym nickiem dyskwalifikują cię na własne życzenie z życia serwera (zresztą nie pierwszy raz). Widać że nie chcesz tu grać, więc po co to robisz? Idź na serwer który reklamowałeś i który ubóstwiasz, i jak to sam ująłeś "na którym jest mienie gracza na które zapracował i z którego mógłbym sklonować niektóre patenty" (czyt. nie ma komornika). Cóż, gratuluje zmarnowania swojej jedynej szansy tylko po to, żeby poobrzucać zarówno serwer jak i kogoś personalnie błotem a potem udawać niewiniątko i próbować odzyskać jakieś auta i domy z 2014 roku spamując mi na PW.

• Like 9

@Grubcio

"Kolejny raz zbugowales na mnie suszarke" - nie zbugował, po prostu tak działa

"nawet mnie nie widziales a zmierzyles, nie fajne to" - zgadzam się w pełni, że to niefajne. Odwołanie od mandatu odrzucam ze względu na to, że zasady takie jakie są w aktualnej formie nie zostały nagięte, ALE rozmawialem juz z Naimadem i wprowadzimy takie zmiany, żeby bylo bardziej fair dla wszystkich graczy i zeby Policja nie nakladala juz mandatow w przyszlosci w takich sytuacjach. W tym przypadku kwota i score nie są jakieś strasznie wysokie, więc liczę, że cię to nie zaboli finansowo i zadowoli Cie fakt, ze zwrociles moja uwage na problem (za co dziekuje) i zainicjowales pewne zmiany.

• Like 13

Nick: CurvyChampion51
ID postaci: 108611
Wysokość zaległego mandatu: ucieczka, brak świateł, 112/50 12500$ 38 score 15 minut
Dowód: 

• Like 1

@ZwyklyMichal i @Linshi, zgłoście się do mnie i Simple na PW w celu umówienia się na szkolenie. 
Podania, które nie zostały usunięte dalej biorą udział w naborze.

• Like 6

Twój nick: Kapi0988

Nick funkcjonariusza: Famek

Data otrzymania mandatu: 15.06.2019  godz 22:24

Powód nałożenia mandatu: niszczenie mienia ( ? )

Kwota: 5.000$  10 score

Dowody (screenshot/y):

Twoje wytłumaczenie: Jechałem autostradą i wyprzedzałem funkcjonariusza, który jechał prawym pasem. W kulminacyjnym momencie wyprzedzania ( pojazd obok pojazdu ) policjant skręcił gwałtownie w lewo, domyślam się, że chciał po prostu zjechać z autostrady. Po wypadku nakazał zjechać mi na pobocze i nałożył mandat za NISZCZENIE MIENIA w wysokości 5.000$ i 10 score.

1. Wina leżała po stronie funkcjonariusza, który we mnie wjechał.

2. Został nałożony niewłaściwy mandat. Jeżeli już to powinien zostać zastosowany mandat za spowodowanie wypadku i to własnie funkcjonariusz powinien go sobie wystawić.

Dołączam piękny rysunek opisujący zdarzenie.

Edited by Kapi0988
Złe wklejenie się zdjecia
  • Like 10

W związku iż odwołanie @Kapi0988 mnie dotyczy, postanowiłem się wypowiedzieć. Na początku zaznaczę, że dosłownie kilkadziesiąt sekund przed całym zajściem owy gracz dostał mandat za przekroczenie prędkości, podczas którego próbował mnie prowokować, co nie za bardzo mu wyszło, a więc ruszył i z premedytacją uderzył we mnie, gdy skręcałem, a przynajmniej tak to odebrałem. Dodam również, że ja byłem na lewym pasie, a nie tak jak zostało to zaznaczone na rysunku. Myślę, że to wszystko z mojej strony, a decyzje pozostawiam Inspektorowi Generalnemu.

Sign in to follow this