Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

LOGOSMALL2.png

 

 

 

Zainteresowany pracą w Inspekcji Transportu Drogowego?

Ten temat służy do napisania Twojego podania na inspektora ITD. Forma tekstu jest dowolna, należy jednak umieścić o sobie podstawowe informacje jak: 

 • Wiek
 • Staż gry
 • Ilość score
 • Ranga(jeśli pracowałeś już w Inspekcji Transportu Drogowego ale odszedłeś w ciągu ostatnich 6 miesięcy)

 

Pozostałe informacje o sobie to już kwestia Twojej kreatywności i próby zachęty do Twojej kandydatury.

Edited by Virtual
 • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siemson, kilka napów się wykruszyło więc proszę składać swe podania, 4 wolne miejsca.

 • Like 1
 • Thanks! 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiek: 31 lat

Staż gry : 2 lata

Ilość score : 238

Witam mam na imię Łukasz mam 31 lat , mam dwójkę dzieci i żonę , pracuje w Policji w wydziale kryminalnym od 4 lat wcześniej pracowałem w wydziale dochodzeniowo-śledczym przez 3 lata a jeszcze wcześniej, pracowałem jako zwykły funkcjonariusz Policji . Interesuje się sportem , muzyką, fotografią . Gram na serwerze spory czas aczkolwiek miałem przerwy ze względu na charakter mojej pracy , gram w różnego typu serwery MTA . Jestem osobą miłą , przyjazną, pomocną . Jeśli chodzi o opinię na mój temat na serwerze myślę że jest nie naganna , problemy zawsze rozwiązuje rozmową  a nie przemocą , można na mnie polegać zawsze pomogę jak tylko będę potrafił . Myślę że moje podanie o przyjęcie mnie do służby jest wyczerpujące aczkolwiek w razie jakichkolwiek pytań pisać śmiało... , Myślę że podanie zostanie rozważone pomyślnie . Pozostawiam resztę w waszych rękach .. Pozdrawiam Łukasz ...

 • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam w związku z otwartym naborem do Inspekcji Transportu Drogowego pragnę złożyć swoją kandydaturę do głównego Inspektora Transportu Drogowego jak i zastępcy pana Virtual 

 

Mam na imię Kamil i w tym miesiącu kończę 25 rok życia. na co dzień pracuje w dość dłużej firmie produkującej pasy bezpieczeństwa jak i drobne komponenty do ich montażu. 

Pochodzę z miasta świętej wieży jaką jest Częstochowa. Moim największym hobby jest Kolarstwo górskie i szosowe, interesuję się również bardzo motoryzacją, technologią, turystyką i fotografią.

W wolnym czasie od pracy dużo spędzałem czasu po za domem na rowerze, ale również niemal codziennie przesiadywałem na serwerze i pełniłem funkcję ratownika medycznego. Teraz na pewno będę jeszcze więcej czasu przesiadywał tutaj.

ze względu na nadchodzącą aurę za oknem. 

Jeśli chodzi o moją karierę na serwerze to moja postać została utworzona w 2014 roku, grałem dosyć systematycznie i udało mi się przepracować w różnych firmach jak i wszystkich frakcjach jakie są na serwerze. Oczywiście miałem kilku letnią przerwę od gry ale po jakimś czasie znowu powróciłem na dobre i w niecały rok udało mi się znowu ponad 2 tys score nakręcić. Od powrotu na serwer od razu przyjąłem się do pogotowia i przepracowałem 7 miesięcy. Dzięki tej pracy poznałem wielu sympatycznych ludzi na serwerze jak i ta praca nauczyła mnie dużej cierpliwości i opanowania do nich. Myślę że w ITD jest to właśnie dużym atutem. Łączna ilość score to 4630 i dalej staram się zwiększać tą liczbę. 

Bardzo bym chciał ponownie spróbować sił w tej frakcji, wcześniej jak pracowałem była to Policja i jak pamiętam radziłem sobie całkiem dobrze, z wyrobieniem normy na pewno nie będę miał problemu.

 

A więc bardzo proszę o przemyślenie mojej prośby i liczę na pozytywne rozpatrzenie 🙂 

Nick w grze Kamilo_O$

Pozdrawiam.

 • Like 6
 • Thanks! 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam szanowny zarząd Inspekcji Transportu Drogowego!

 

        Zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko Młodszego Kontrolera Transportu i Ruchu Drogowego. 😁

 

       Nazywam się Karol mam 20 lat i pochodzę z okolic Zakopca, interesuję się muzyką lubię se grać czasami na skrzypcach. Jestem dość wesołą i pogodną osobą, nie lubię i nie mam zwyczaju sprawiać (większych) problemów. Generalnie lubię ludzi a jeszcze bardziej lubię z nimi pracować, przekonałem się już, że bardziej nadaję się do frakcji niż do firmy gdyż frakcja daje mi możliwość większego kontaktu z graczami.

      Na serwer dołączyłem w 2014 roku i trwam do dzisiaj z mniejszymi i większymi przerwami. Dorobiłem się gigantycznej liczby 2163 score 🤐 Miałem przyjemność pracować w Pogotowiu, kilka razy w Petrolu, w Fast Cargo, Mecha Industries, Policji a później w ITD. Podczas pracy w Policji/ITD swoje sprawowanie określił bym jako dobre. :E Swoją karierę zakończyłem na stopniu Inspektora Transportu i Ruchu Drogowego a przepracowany czas to prawie cztery miesiące.

Z chęcią wrócę "na stare śmieci" dlatego liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania. 🙂

                                                                                                                     Pozdrowionka!

Nick:Arktos

ID:8284

Score:2163

Ranga: Inspektor Transportu i Ruchu Drogowego

 

 • Like 2
 • Hehe 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Arktos Witamy ponownie na pokładzie grove street. Napisz do mnie na dc to obgadamy temat. Nabór trwa dalej.

 • Like 1
 • Thanks! 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam zarząd Inspekcji Transportu Drogowego!

 

W związku z otwartym naborem pragnę zgłosić swoją kandydaturę na Młodszego Kontrolera Transportu i Ruchu Drogowego.

Mam na imię Szymon, w grudniu kończę 17 lat, mieszkam w Krakowie, gdzie uczęszczam do 2 klasy  liceum. Jestem osobą spokojną oraz opanowaną, chętnie poznaję nowe osoby. Moje zainteresowania to głównie piłka nożna i motoryzacja. W wolnych chwilach lubię również pojeździć na rowerze. Język angielski opanowałem na poziomie komunikatywnym. W obecnej sytuacji mam bardzo dużo wolnego czasu, więc na grę będę mógł poświęcać kilka godzin tygodniowo.

Moja przygoda na serwerze rozpoczęła się na przełomie 2017 i 2018 roku. Do tej pory pracowałem już w AS Logistic, Sprunk Trans, Pogotowiu, Zoomie, oraz w Pomocy Drogowej. Wydaje mi się, że moi poprzedni pracodawcy nie mieli powodów, by narzekać na moją pracę. Podczas całej mojej kariery uzbierałem ponad 1500 score. Nie pracowałem jeszcze w Inspekcji Transportu Drogowego ani w policji, więc uznałem, że warto spróbować.

Nick: Sajmon

ID postaci: 75254

Pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania!

 • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiek: 20 lat
Staż gry : 2 lata ale z przerwami 
Ilość score : 500

Jestem anonimowym człowiekiem z anonimowego miasta. Jestem kierowcą ciężarówki. Mam anonimowe 20 lat. I nie wiem co tu jeszcze pisać....... moim hobby jest jeżdżenie autem marki(BMW,Saab) na luźnych drogach w letnie wieczory.
Znam doskonalę mapę. Do tego świetnie prowadzę pojazdy w tej grze. Uważam że porządek we wsi musi być.
zapoznałem się z regulaminem ITD jakby co :).
 

 • Thanks! 1
 • Hehe 2
 • I'm confused 1
 • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines