Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

LOGOSMALL2.png

Zainteresowany pracą w Inspekcji Transportu Drogowego?

Ten temat służy do napisania Twojego podania na inspektora ITD. Forma tekstu jest dowolna, należy jednak umieścić o sobie podstawowe informacje jak: 

• Ilość score
  • Ranga(jeśli pracowałeś już w Inspekcji Transportu Drogowego ale odszedłeś w ciągu ostatnich 6 miesięcy)

Pozostałe informacje o sobie to już kwestia Twojej kreatywności i próby zachęty do Twojej kandydatury.

Edited by Virtual
  • Like 8

Siemson, kilka napów się wykruszyło więc proszę składać swe podania, 4 wolne miejsca.

• Like 1
  • Thanks! 1

Staż gry : 2 lata

Ilość score : 238

Witam mam na imię Łukasz mam 31 lat , mam dwójkę dzieci i żonę , pracuje w Policji w wydziale kryminalnym od 4 lat wcześniej pracowałem w wydziale dochodzeniowo-śledczym przez 3 lata a jeszcze wcześniej, pracowałem jako zwykły funkcjonariusz Policji . Interesuje się sportem , muzyką, fotografią . Gram na serwerze spory czas aczkolwiek miałem przerwy ze względu na charakter mojej pracy , gram w różnego typu serwery MTA . Jestem osobą miłą , przyjazną, pomocną . Jeśli chodzi o opinię na mój temat na serwerze myślę że jest nie naganna , problemy zawsze rozwiązuje rozmową  a nie przemocą , można na mnie polegać zawsze pomogę jak tylko będę potrafił . Myślę że moje podanie o przyjęcie mnie do służby jest wyczerpujące aczkolwiek w razie jakichkolwiek pytań pisać śmiało... , Myślę że podanie zostanie rozważone pomyślnie . Pozostawiam resztę w waszych rękach .. Pozdrawiam Łukasz ...

• Like 9

Witam w związku z otwartym naborem do Inspekcji Transportu Drogowego pragnę złożyć swoją kandydaturę do głównego Inspektora Transportu Drogowego jak i zastępcy pana Virtual 

Mam na imię Kamil i w tym miesiącu kończę 25 rok życia. na co dzień pracuje w dość dłużej firmie produkującej pasy bezpieczeństwa jak i drobne komponenty do ich montażu. 

Pochodzę z miasta świętej wieży jaką jest Częstochowa. Moim największym hobby jest Kolarstwo górskie i szosowe, interesuję się również bardzo motoryzacją, technologią, turystyką i fotografią.

W wolnym czasie od pracy dużo spędzałem czasu po za domem na rowerze, ale również niemal codziennie przesiadywałem na serwerze i pełniłem funkcję ratownika medycznego. Teraz na pewno będę jeszcze więcej czasu przesiadywał tutaj.

ze względu na nadchodzącą aurę za oknem. 

Jeśli chodzi o moją karierę na serwerze to moja postać została utworzona w 2014 roku, grałem dosyć systematycznie i udało mi się przepracować w różnych firmach jak i wszystkich frakcjach jakie są na serwerze. Oczywiście miałem kilku letnią przerwę od gry ale po jakimś czasie znowu powróciłem na dobre i w niecały rok udało mi się znowu ponad 2 tys score nakręcić. Od powrotu na serwer od razu przyjąłem się do pogotowia i przepracowałem 7 miesięcy. Dzięki tej pracy poznałem wielu sympatycznych ludzi na serwerze jak i ta praca nauczyła mnie dużej cierpliwości i opanowania do nich. Myślę że w ITD jest to właśnie dużym atutem. Łączna ilość score to 4630 i dalej staram się zwiększać tą liczbę. 

Bardzo bym chciał ponownie spróbować sił w tej frakcji, wcześniej jak pracowałem była to Policja i jak pamiętam radziłem sobie całkiem dobrze, z wyrobieniem normy na pewno nie będę miał problemu.

A więc bardzo proszę o przemyślenie mojej prośby i liczę na pozytywne rozpatrzenie 🙂 

Nick w grze Kamilo_O$

Pozdrawiam.

• Like 6
  • Thanks! 2

Witam szanowny zarząd Inspekcji Transportu Drogowego!

Zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko Młodszego Kontrolera Transportu i Ruchu Drogowego. 😁

Nazywam się Karol mam 20 lat i pochodzę z okolic Zakopca, interesuję się muzyką lubię se grać czasami na skrzypcach. Jestem dość wesołą i pogodną osobą, nie lubię i nie mam zwyczaju sprawiać (większych) problemów. Generalnie lubię ludzi a jeszcze bardziej lubię z nimi pracować, przekonałem się już, że bardziej nadaję się do frakcji niż do firmy gdyż frakcja daje mi możliwość większego kontaktu z graczami.

Na serwer dołączyłem w 2014 roku i trwam do dzisiaj z mniejszymi i większymi przerwami. Dorobiłem się gigantycznej liczby 2163 score 🤐 Miałem przyjemność pracować w Pogotowiu, kilka razy w Petrolu, w Fast Cargo, Mecha Industries, Policji a później w ITD. Podczas pracy w Policji/ITD swoje sprawowanie określił bym jako dobre. :E Swoją karierę zakończyłem na stopniu Inspektora Transportu i Ruchu Drogowego a przepracowany czas to prawie cztery miesiące.

Z chęcią wrócę "na stare śmieci" dlatego liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania. 🙂

Pozdrowionka!

Nick:Arktos

ID:8284

Score:2163

Ranga: Inspektor Transportu i Ruchu Drogowego

• Like 2
  • Hehe 1

@Arktos Witamy ponownie na pokładzie grove street. Napisz do mnie na dc to obgadamy temat. Nabór trwa dalej.

• Like 1
  • Thanks! 1

Witam zarząd Inspekcji Transportu Drogowego!

W związku z otwartym naborem pragnę zgłosić swoją kandydaturę na Młodszego Kontrolera Transportu i Ruchu Drogowego.

Mam na imię Szymon, w grudniu kończę 17 lat, mieszkam w Krakowie, gdzie uczęszczam do 2 klasy  liceum. Jestem osobą spokojną oraz opanowaną, chętnie poznaję nowe osoby. Moje zainteresowania to głównie piłka nożna i motoryzacja. W wolnych chwilach lubię również pojeździć na rowerze. Język angielski opanowałem na poziomie komunikatywnym. W obecnej sytuacji mam bardzo dużo wolnego czasu, więc na grę będę mógł poświęcać kilka godzin tygodniowo.

Moja przygoda na serwerze rozpoczęła się na przełomie 2017 i 2018 roku. Do tej pory pracowałem już w AS Logistic, Sprunk Trans, Pogotowiu, Zoomie, oraz w Pomocy Drogowej. Wydaje mi się, że moi poprzedni pracodawcy nie mieli powodów, by narzekać na moją pracę. Podczas całej mojej kariery uzbierałem ponad 1500 score. Nie pracowałem jeszcze w Inspekcji Transportu Drogowego ani w policji, więc uznałem, że warto spróbować.

Nick: Sajmon

ID postaci: 75254

Pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania!

• Like 6

Staż gry : 2 lata ale z przerwami 
Ilość score : 500

Jestem anonimowym człowiekiem z anonimowego miasta. Jestem kierowcą ciężarówki. Mam anonimowe 20 lat. I nie wiem co tu jeszcze pisać....... moim hobby jest jeżdżenie autem marki(BMW,Saab) na luźnych drogach w letnie wieczory.
Znam doskonalę mapę. Do tego świetnie prowadzę pojazdy w tej grze. Uważam że porządek we wsi musi być.
zapoznałem się z regulaminem ITD jakby co :).

• Thanks! 1
  • Hehe 2
  • I'm confused 1
  • Sad 1