Sign in to follow this  
Frea

[Uznana]Vaniliovsky

Recommended Posts

Poruszałam się Securicarem po autostradzie biegnącej od wyspy San Fierro w stronę wyspy Green Island, natomiast Vanilliovsky po przeciwnym pasie, w przeciwnym kierunku. Po zmierzeniu mi prędkości, funkcjonariusz włączył koguty w swoim Rancherze, puścił binda o zatrzymaniu i wykorzystał lukę w murku oddzielającym oba pasy do zawrócenia za mną w pościg, do czego wedle regulaminu nie miał prawa, gdyż nie przekroczyłam prędkości w czasie pomiaru.

You must be signed in to read this content

Przy zatrzymaniu dodam jeszcze, że najwyraźniej ogarnięty swoistą pychą z powodu złapania gracza z przemytem nie chciał podać mi powodu zatrzymania, a jedynie uparcie podawał wysokość mandatu i pytanie czy przyjmuję owy mandat. Kiedy zwracałam mu uwagę, że w celu mojego zatrzymania złamał regulamin, zaczął również kręcić, twierdząc że dał mi jakiś bliżej mi nie znany sygnał do zawrócenia. Nie mam jednak pojęcia co mógł mieć przez to na myśli, tym bardziej, że jechał zupełnie po innej stronie autostrady i w zupełnie innym kierunku.

Jako dowód na to co napisał przytaczam w spoilerze logi z incydentu, z rozmowy wynika, że funkcjonariusz nie zaprzecza, iż zawrócił i twierdzi, że miał do tego prawo.

You must be signed in to read this content

• Like 21

Ja udokumentowałem wykroczenie gracza Frea. Jeżeli gracz ten twierdzi iż złamałem przepisy również poproszę o dowód. Każdy może sobie napisać że któryś policjant złamał przepisy i na podstawie tego ma być karany? 

O ile dobrze pamiętam, w odpowiedzi na napisane przeze mnie wczoraj odwołanie Vaniliovsky sam przyznał się do tego, że zawrócił w tamtym miejscu. Myślę, że warto by zajrzeć do tego posta umieszczonego z tego co mi wiadomo przez inspektora w archiwum.

Jeżeli na Green Island obowiązuje taryfikator to tak. Zawróciłem. 

Teraz Ty mi odpowiedz na pytanie czy obowiązuje tam taryfikator. Jeśli nie to nie ma żadnego złamania regulaminu. Jeśli tak to jest. 

Edited by Vaniliovsky

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this