Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
fixer

[Uznana]fixer.jpg

Recommended Posts

Nick: fixer.jpg
Serial: 3006CEFAF25CF470C218FA9ECD1E2412
Zbanował mnie: ktoś przez konsolę
Powód blokady: "Zachowanie poniżej jakiegokolwiek poziomu, bajo"
Wytłumaczenie:  W dniu wczorajszym otrzymałem bana za "nieśmieszne śmieszkowanie" na kanale CB. Dla żartów, zupełnie bez powodu użyłem obraźliwych sformułowań skierowanych w kierunku Police Department w stylu: "wypad psom z CB".

Wybaczcie za moje zachowanie, obiecuję, że nie będę więcej korzystał z CB w tak prymitywny sposób. W mojej intencji nie było psucie rozgrywki innym graczom czy psucie krwi Police Department. Takie sytuacje nie będą miały więcej miejsca.

Edited by fixer
  • Like 2
By Lemon.,

Ban zdjęty - zapomniałem dodać wczoraj.

Zbanował Cie @Lemon., on będzie się zajmować Twoją apelacją. Oczekuj jego wypowiedzi.

• Like 1

Jaką mam pewność, że powrócisz na właściwe tory?

PS: To co napisałeś - "wypad psom z CB" to było chyba najłagodniejsze z całej reszty wpisów.

To prawda, w innej wypowiedzi pojawiło się także przekleństwo. Bardzo przepraszam. 

Niełatwo dać Ci pewność, ale zapewniam, że takie sytuacje nie będą miały więcej miejsca. Jeśli wystąpią, możecie wówczas ukarać mnie permem.

• Like 1

Dostaniesz szansę, unban dziś w godzinach popołudniowych. Kolejne jakiekolwiek utrudnienie rozgrywki, czy złamanie regulaminu serwera będzie wiązać się z dłuższą przerwą od gry. Za ten czas możesz przeczytać regulamin. 

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines