Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Prawniczek

[Odrzucona]Skarga Na Ministerstwo Firm itp

Recommended Posts

@Pawelo, Proszę tylko o wypowiedzenie się i zrobienie w końcu coś z tym

Ministrowie firm niech się wypowiadają najlepiej 

1. Dziś miała sytuacją, po przez którą firma Mecha dostała karę -500k za wulgarne słowa na głównym oraz na chacie,  oraz respienie naczep. Poje pytanie brzmi, dlaczego nikt nie zareagował mute? czy jakimiś słowami? Jak zwykle dostawał jakiś gracz, tylko woleli poczekać aż sytuacją się rozkręci i dowalić karę specjalnie dla Mecha,  Potem doszła 2 kara -300k i odebranie 1 gwiazdki, po przez pisanie na teamsay, 0 reakcji z ich strony dalej woleli czytać i karać i tak można 1,2,3,4,5 pod nie moja wiedzą karać, ja nie mam może możliwości grania 24/h i kontrolowanie każdego co się dzieje.  I dlaczego za napisanie wulgaryzmów nie jest mute, a takie coś i czekanie na dana sytuację aż się rozwinie. I co mam teraz zwolnić 2 losowym pracowników przez utratę gwiazdki, oddać filie i kasa za nią zapłacona? Chyba jest okres na odrobienie się a nie, od razu pisanie juz juz zabierać i robić no bez przesady. W regulaminie coś takiego jest? a co naczep to jest gdzie zabronione respienie? 

2. Pisanie na teamsay * o można nlg załadować* raptownie zjawa się za każdym duża ilość policji na serwerze, i respi sie i momentalnie jest obok mecha, i za każdym razem tak jest, po prostu jedna dla drugiej osoby nadużywa swoich możliwości, no bo innego wyjścia nie ma w tej sytuacji

grimmy: Mecha zamkniemy grimmy: hehe grimmy: Jak będą cwaniakować, Po całych sytuacjach takie coś.I inne osoby z policji, raptownie dowiedzieli sie z teamsay i piszą 2kill jak łapia z nlg. To jest niedorzeczne, że pewna osoby są faworyzowani. * To widocznie nie umiesz być dobrym szefem i nie umiesz zarządzać firmą jak pracownicy robią co chcą ;* No, tak od kilku miesięcy szefuje zarobki są na wysokim poziomie, i naglę raptownie zachciało sie moim pracownikom dostawać kary dla firm, no ciekawe po co.. i takie mydlenie oczu. Proszę, zrób coś z tym, bo to już żałosne co się dzieję na serwerze jedni mogą a 2 nie?.. Mam nadzieję, że nie olejesz tej sprawy, i zrobisz coś w tym kierunku. 

Edited by Prawniczek
  • Like 1
  • Haha 5
  • Yyyyyy 6

O, widzę, że moja osoba została wspomniana w tych śmiesznych wypocinach, których nawet nie da się zrozumieć ze względu na stylistykę, ale to pominę, stosując się do Waszych skrótów myślowych i wychwytywania czegoś z kontekstu całego zdania, więc wyrwę sobie i ja kilka pojedynczych zdań. 
Po pierwsze, to istnieje coś takiego jak ironia, z której pojęciem proponuję się zapoznać, wówczas zacznij płakać o cokolwiek. Po co miałbym Ci zamykać firmę? Człowieku, opanuj zapędy i przestań mazgaić się o takie niedorzeczności. Ilekroć razy choćby ktoś z Administracji pisał "Zamkniemy XXX, bo cośtam", wtedy wszyscy siedzieli cicho. 
Po drugie, fakt, nie pilnujesz swoich pracowników, co potwierdzą scysje z moimi pracownikami. Adamesko, Amigo vs. Bambosz. @Bambosz może się śmiało wypowiedzieć co do ich zachowania. Nie rób na siłę niewinnych z Waszych pracowników i nie wiń bez potrzeby Nas o to, że wykonujemy pracę, którą Twoi podwładni skutecznie nam utrudniają. Coś jeszcze mam dodawać?

Aa, zapomniałbym #Na zawsze w sercu MECHA, nie odchodzę z serwera.

• Like 4
  • Thanks! 3

You must be signed in to read this content

Ironia w pisaniu na chacie w takich sytuacjach? A czyli mogę napisać sobie podobnie i powiedzieć, za jakiś czas ze to ironia jest? Po co dodajesz nie potrzebne słowa to ja nie mam pojęcia. 

Tak, możesz tak napisać, bo nie zabrania Ci tego ani regulamin serwera, ani frakcji, ani firm, ani nawet ja Ci nie zabraniam, nawet nie miałbym zamiaru, bo do pewnych spraw ma się dystans. Niepotrzebne? Oczywiście, że są potrzebne, bo sprawa niejako dotyczy mnie oraz frakcji, którą współzarządzam, więc do czego teraz pijesz to nie mam pojęcia. 
Więcej nie mam do dodania, odpowiem jedynie po wywołaniu mnie przez osoby kompetentne do rozpatrzenia skargi. Dziękuję.

• Like 3
  • Thanks! 3

Hejka mam nadzieję, że rosołek smakował wam wszystkim :3

Kara 500k została nałożona za odwalanie i niestosowne zachowanie w stosunku do funkcjonariusza policji. Dostaliśmy zgłoszenie i po namyśleniu podjęliśmy decyzję o ukaraniu was. Jesteście jedną drużyną, tak jak w klasie Pani kara całą grupę za zachowanie jednej osoby, tak samo my to robimy. Nie jesteście dziećmi i nie gracie tutaj paru godzin żeby was wiecznie upominać, jesteście w większości dorośli i macie swój mózg. Ty jako szef powinieneś dbać i rozwój firmy i jej nienaganną opinię, nie my. 

• Thanks! 4

Dzień dobry. Nie wiem na ile mój głos jest tu niezbędny, ale skoro zostałem przywołany przez @grimmy, to chciałbym uprzejmie zaznaczyć, że jako policjant, wykonując swoje obowiązki, spotykałem się z nagminnym niedostosowywaniem się do poleceń funkcjonariusza (patrz:

You must be signed in to see this content
), utrudnianiem moich zadań poprzez niemożność ustalenia rzeczywistej wagi przewożonego ładunku (patrz:
You must be signed in to see this content
 zakończona zresztą zrespieniem naczepy przed umieszczeniem w areszcie) i cięty, nieprzystający graczom z tak długim stażem język wobec pracowników Policji. Jeżeli nie potrafisz nadzorować zachowania członków własnej firmy, rzeczywiście czas przekazać stery innej osobie. Zamiast kierować subtelne inwektywy w naszym kierunku, najpierw zweryfikuj, czy rzeczywiście nie doszło do naruszeń w Twoim środowisku. Nie ma przyzwolenia na takie traktowanie członków naszej frakcji i mam nadzieję, że dzięki tym dotkliwym, horrendalnym karom Ministerstwa Firm w końcu niektóre osobniki to pojmą. Pozdrawiam serdecznie, Bambosz.

Edited by Bambosz
  • Like 3
  • Thanks! 1

Ja czekam na decyzje Pawelo, co z tym zrobi bo pewne osoby, za dużo sobie pozwalaja i robią czegoś czego nie ma w regulaminie, wiecej sie nie wypowiem, czekam na decyzję pawelo

By Cropek.,

Pawelo był i wiedział o decyzji ukarania was.

Ja też się chętnie wypowiem co do jednej rzeczy. Tak jak kiedyś ktoś powiedział, szefowanie nie polega na kręceniu nie wiadomo jakich zarobków i przyjmowania ludzi którzy to robią, tylko na utrzymywaniu dobrych relacji ze swoimi podwładnymi i tworzeniu swego rodzaju rodzinki. Nie potrafisz upilnować swojej "śmietanki" to skończyło się na dwóch karach, bo pomimo pierwszej, Twój pracownik, ba członek zarządu, zaczął rzucać wulgaryzmami na teamsayu i obrażać pracownika Policji. Oznacza to, że nie wypracowałeś sobie dobrych relacji z podwładnymi i stąd ich samowolka. Radziłbym nad tym popracować. Dobrze wiesz, o których pracowników chodzi i nie stawaj w ich obronie, bo w tej sytuacji Vaniliovsky jest akurat najmniej winny. Wykonując normalne procedury i codzienną pracę funkcjonariusza, został zmieszany z błotem. Skarga ma tutaj tyle sensu co przysłowiowe drzwi w lesie, ale poczekajmy na głos Pawela. 

• Thanks! 1
By Lemon.,

Vanil, jak i reszta funkcjonariuszy, którzy mieli udział w tej sytuacji, bo o nich też się wykłócałeś :)

To czemu, czytaliście i pozwalaliście na dalsza dyskusję i pisaliście kolejne kary, zamiast zareagować i muty dać, jak zawszę to robiliście. A no tak to Mecha, to bedziecie jedno i to samo powtarzać 

To czemu nie daliście muta, ani żadnej reakcji tylko czekaliście na dalszy rozwój, czy ktoś w koncu mi na to pytanie odpowie, a no tak bo trzeba siedziec 24/h i żyć grą zapomniałem.. Dobrze, wiecie jakie sytuację miały miejsce, a nadal pozwalacie robić to dalej pewnym osobą prosiłem nie wypowiadać, żeby nie wywoływać zbędnych komentarzy, ale no tak, robicie co chcecie. 

Proszę przeczytaj jeszcze raz to co napisałem, tym razem ze zrozumieniem. 

• Like 2
  • Thanks! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines