Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Thor69

[Uznana]PlebsZkOSCIELCA

Recommended Posts

You must be signed in to see this content

W dniu wczorajszym, tj. 22.08.2020r, miała miejsce taka sytuacja. Obaj gracze bez jakichkolwiek chęci do normalnej rozgrywki traktowali innych jak przysłowiowe " worki treningowe" posługując się przy tym odpowiednią dla swojego, niszowego środowiska gwarą, która w żaden sposób nie przystaje ludziom chociaż w niewielkiej części inteligentnym, co sprawia wrażenie, że miałem do czynienia z osobnikami z zerowym poczuciem własnej wartości, czyli krótko pisząc przysłowiowymi "0". Na moje szczęście zdążyłem w porę zablokować pojazd i dzięki temu tylko zestaw poniósł szkodę. Po incydencie na załadunku jeden z bohaterów uciekł z serwera a drugi, zapewne bardziej pewny siebie, podążał za mną przez pół miasta blokując i uderzając w mój zestaw. W obawie przed wtargnięciem obu " gierojów" na teren bazy musiałem bujać się po drogach, dlatego też drugi gumiś miał sposobność aby za mną jeździć i dalej niszczyć pojazd. Zrezygnował, gdy przeceniając własne umiejętności rozbił swój pojazd na zwężce LV-SF, co już ostatecznie utwierdziło mnie w przekonaniu, że jego wartość jako gracza jest niższa od 0.

• Like 4

Potężna skarga uznana, przy najbliżej okazji gracz(e) zostaną ukarani.

Pozdrawiamy Ekipa Administracyjna. 

• Like 1
  • Thanks! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines