Sign in to follow this  
Legion98

[Uznana]Skarga na gracza Prawniczka z firmy As

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Miałem dzis nie miła sytuacje.  Jestem od wczoraj w ITD wiec Pan Prawniczek chciał pokazać albo swoje ego? albo coś chciał sobie udowodnić. A wyglądała ona tak. Iż dawałem mandat dla Pana Melisy a Pan Prawniczek chciał pokazać jakim to jest pięknym graczem. Kolejny raz udowodnił swoje piękne zachowanie jak i w mecha i teraz w AS.  Nie powinienem tego pisać ale to juz jest przeginka  i gracz powinien zostać dobrze ukarany.  Ps/ Dodam jeszcze ze specjalnie prowokuje: 

You must be signed in to see this content

Edited by Legion98
  • Hehe 7
  • I'm confused 1

Nudziło mi się, chciałem się pobawić w pościg. A ty już piszesz skargę będąc w ITD? Mogłeś dać mi pakę albo mandat bo chce się pobawić trochę na serwerze, bo ile można jeździć i nic z tego nie mieć, ale ty wolisz skargi pisać i poruszać tematy ''mecha'' które nie mają nic na celu. Dalej nie będę się wypowiadać bo szkoda słów na takiego człowieka, który poszedł tylko do ITD żeby robić takie rzeczy. 

• Like 4
  • Thanks! 3
  • Hehe 1

Tu nie chodzi o  zabawe XD tylko o twoje juz zachowanie, docinki, wyzwiska  na fb  mam mowic dalej? Dlaczego każdy gracz ma być karany a ty nie?  Może czas to zmienić 😄 

• Thanks! 1
  • Hehe 1

You must be signed in to read this content

Nie wiem co Ciebie bawi w tej wypowiedzi, ale wyciąganie prywatnych wiadomości na ''FB' to trochę się zapędziłeś. Bo nie wiem co to ma do gry, ale już nie pamiętasz jak prosiłeś o pomoc, pożyczki to i owo, a teraz tak się odpłacasz? Ale jak chcesz chętnie mogę wysłać ss jak ładnie piszesz o pewnych rzeczach, ale jakoś nie widzi mi się publicznie pokazywać twoich głupot. Wiem mogłem tego nie robić, ale chciałem Ci pomoc, no cóż wolałeś się tak zachować. Ja do Ciebie nic nie mam możesz sobie pisać ile chcesz, ja i tak to będę zlewać bo twoja słowa nic nie znaczą. Na przyszłość nie będę nic pisał w Twoim kierunku. Ale czekam na wypowiedź Administracji bo już przesadzasz. 

• Like 4
  • Thanks! 1
  • I'm confused 1

@Prawniczek jeszcze niedawno razem z całą paczką "odchodziliście z tego głupiego serwera" i jak zwykle coś nie wychodzi z tym odchodzeniem. Nie wyganiam, ale zwracam uwagę na niekonsekwentność. Dodatkowo przypominam, że nie tak całkiem dawno temu wielokrotnie przychodziłeś z żalami do administracji, że inni gracze atakują lub prowokują albo twoją firmę albo ciebie personalnie. Nie pamięta wół jak cielęciem był?

Wyzwiska drogami prywatnymi mają jedynie pośredni związek z tą skargą, ale to co na nich widać świadczy wyłącznie o twojej osobie i twojej wartości społecznej, która definitywnie od jakiegoś czasu maleje. Aktualnie twoja linia obrony to "Nudziło mi się, chciałem się pobawić w pościg.". Chcesz coś jeszcze dodać, czy korzystasz z prawa do zachowania milczenia?

• Like 8
  • Thanks! 1
  • Hehe 4

You must be signed in to read this content

Faktycznie miałem odejście, ale bardzo duże grono PTS mnie zatrzymało. Nie sądziłem że z osobą którą dobrze żyje i nawzajem sobie pomagamy, przyjdzie napisać skargę no okej, Nie mam zamiaru nic już pisać. szukać bo się obróci to ''wokół mnie'' jak zawsze. 

Chciałbym Przeprosić @Pawelo za moje zachowanie na serwerze, oraz Ciebie @Legion98 za zaistniałą sytuacje. Mogę śmiało powiedzieć, że więcej takiej skargi nie będzie. Bo będę pilnować się na serwerze. Będę dalej się bawić z świetnymi ludźmi i śmiać na serwerze, ale nie z fałszywymi ludźmi po czasie.  I w stosunku takiej osoby jaką jest ''Amigo'' zapewniam że złego słowa nie powiem, niech robi co chce ta osoba, ja robię sobie i tyle, skarga nie potrzebną bo można było się dogadać bez pisania. 

• Like 4
  • Hehe 1

Ile wy macie lat ludzie? 😄 Postawa godna przedszkolaka... Nikogo nie obchodzą wasze spory o grabki i wiaderko w piaskownicy.  @Prawniczek otrzymujesz słowne upomnienie i będziesz pod obserwacją przez najbliższy miesiąc.

• Like 1
  • Thanks! 1
  • Hehe 5
  • I'm confused 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this