Sign in to follow this  
MajekPL

[Odrzucona]Skarga na funkcjonariusza Legion98 ITD

Recommended Posts

Witam,chciałbym zgłosić skargę na funkcjonariusza Legion98 z Inspekcji Transportu Drogowego.

Ogólnie nie bawię się w takie rzeczy lecz grałem na wielu serwerach SAMP lub MTA i nigdy inspekcja lub policja nie postępowała.

Miejsce zdarzenia miało na parkingu AP.  Zatrzymałem się na pauzę, wyszedłem za zestaw i sobie stałem. (Nie byłem w pojeździe)

Pan inspektor Legion98 podjechał podszedł pod zestaw i zaczął robić kontrole,ale jakim prawem? nie zatrzymał mnie za kółkiem wiec nic nie może mi udowodnić...

upierałem się ,że to nie mój zestaw ,ponieważ nie miał żadnych podstaw to kontroli, jakby mnie złapał za kółkiem oczywiście stosował bym się do poleceń ,ale jak ja stoję POZA pojazdem,a Pan inspektor robi kontrole i potem mi karze jechać na wagę to chyba lekkie przegięcie. Odmówiłem pojechania na wagę, ponieważ mam pauze i nigdzie nie będę jechał to jest raz,a dwa za rękę mnie nie złapał,ze to ja kierowałem. To,że ma takie zdolności,ze podejdzie to pojazdu i widzi kogo ten pojazd jest to jest lekko nie na miejscu.

Pan inspektor wsadził mnie do więzienia na 20 min. 

Wnioski ?

Brak jakiegokolwiek realizmu kontroli drogowej oraz nadużycie swoich zdolności ITD, jeśli chciał mi zrobić kontrole i mieć dowody na to,że jestem na przykład przeładowany lub mam nielegalne rzeczy,trzeba było poczekać. W tym przypadku nie miał żadnych dowód,a bardzo dobrze wiedział,ze mam 24t legalnego towaru. 

Pozdrawiam.

Ps.dodaje tylko jedno zdjęcie,mam nadzieje,że to coś zmieni,że tak Inspekcja nie powinna postępować i iść na skróty... 

You must be signed in to read this content

• Like 1
  • Hehe 8
  • I'm confused 2

Jako szef Inspekcji Transportu Drogowego, spieszę z wytłumaczeniem całej sytuacji. Byłem w tym czasie obecny na serwerze, jednak nie bardzo zwróciłem uwagę na to, co się tam działo. Tyle co udało mi się wywnioskować, to że gracz Majek stojąc na poboczu bez żadnego AFK'a, ani innej tego typu informacji odmawia inspektorowi Legion98 pojechania na wagę w celu ustalenia faktycznej masy przewożonego towaru. Od razu nakreślę drogi Majku, że nasz serwer nie jest serwerem RP i nie obowiązuje u nas taki realizm jak na innych serwerach, gdy w czasie rozpoczęcia kontroli stałeś na poboczu i wtedy nikt Ci nic nie może zrobić. Czynności służbowe przebiegły prawidłowo. Inspektor podjechał, przedstawił się, jak i powód zatrzymania, którym była rutynowa kontrola drogowa i z racji takiej, iż dysponujemy komendą umożliwiającą ustalenie danych właściciela pojazdu, funkcjonariusz użył jej, żeby się dowiedzieć czy zestaw koło którego stałeś należy do Ciebie. Zacząłeś się wykłócać, że to nie Twoje, gdzie na nagraniu jak byk widać Ciebie jako ostatniego kierowcę. Inspektor postąpił prawidłowo gdy napisał Ci, że będzie mandat w wysokości 20 minut więzienia za niestosowanie się do poleceń inspektora transportu i ruchu drogowego, jednakże mógł Ci bardziej wytłumaczyć, że nie jest to serwer RP i albo jedziesz spokojnie za nim na wagę, albo otrzymujesz mandat w postaci jaila. Dodatkowo napisałeś w skardze, że inspektor Legion "bardzo dobrze wiedział, ze mam 24t legalnego towaru". Skoro tak było, to czemu się aż tak wykłócałeś o to, że nie pojedziesz, bo masz pauzę i nic Ci nie można zrobić? Inspektorzy na szkoleniach wstępnych do naszej frakcji są wyczulani na takie zachowanie, więc jak mniemam wyczuto, że może tu coś być nie w porządku. Jednakże Legion zadziałał zbyt impulsywnie. Owy funkcjonariusz zostanie pouczony jak ma przebiegać kontrola w takich, i podobnych do tej, sytuacjach i jedyne co mi pozostaje, to odrzucić tą skargę, ponieważ nie został złamany żaden punkt regulaminu ITD, ani wytycznych dotyczących przebiegu kontroli (które można znaleźć w dziale Ministerstwa Frakcji), a czynności w trakcie kontroli zostały przeprowadzone prawidłowo. Przepraszam też Ciebie, drogi graczu, że nie zostały Ci wytłumaczone podstawowe zasady odnośnie tego, iż nie jesteś na serwerze RP. Takie incydenty więcej się nie powtórzą. Temat można zamknąć, skarga odrzucona, dziękuję za uwagę i życzę miłej niedzieli. 😉 

• Like 4

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this