_Michu_

[Uznana]Polakus

Recommended Posts

Witam szanowną społeczność PTS,

chciałbym złożyć skargę na pracownika pogotowia jakim jest Polakus. A więc tak wcześniej wymieniony Pan już od kilku pokazuje do czego jest zdolny poprzez między innymi ciągłe wzywanie pomocy drogowej oraz taranowanie.  Dzisiaj tj. 17.02.2021 podczas mojego pobytu na serwerze było tak samo o godzinie 12:23 zostałem przez owego Pana zwrakowany gdy stałem pod hotelem w Angel Pine, niestety nie mam z tego zdarzenia żadnych screenchotów ani nagrania ale na dowód tego zdarzenia podsyłam logi:

You must be signed in to read this content

Chwilę po tym zdarzeniu wyżej wymieniona osoba zobaczyła na rozładunku pojazd gracza @Megg i stwierdził, że najpierw będzie go przepychać a następnie zwrakuje.

Gdy chciałem naprawić wraka, Polakus stwierdził, że utrudni mi to zadanie blokując przejście.

Liczę na wyciągniecie konsekwencji z czynów do jakich dopuścił się gracz o nicku Polakus.

Z poważaniem Michu.

Edited by _Michu_
Literówka
  • Like 14
  • Thanks! 3
  • I'm confused 1

Skoro już jest tutaj ta skarga, mogę dodać coś od siebie na gracza Polakus. Ostatnio tj. 15.02.2021 miał miejsce pościg za graczem raven. Pościg zakończył się oczywiście zatrzymaniem gracza. Dałem jasny komunikat aby pogotowie nie leczyło ściganego. Kontynuowałem swoje czynności służbowe podczas zatrzymania, po czym zjawił się Polakus i uleczył zatrzymanego i pewnie wszystkich dookoła, bo również dostałem heal'a, miał po prostu gdzieś moją prośbę. Moim zdaniem frakcje powinny ze sobą współgrać, a nie sobie przeszkadzać. Ja rozumiem missclick'a, przeprosiłby, nic by się nie stało, a on wolał sobie odjechać i napisać tylko "ok". Moim zdaniem to było celowe działanie. Również razem dołączam się do prośby o wyciągnięcie jakichkolwiek konsekwencji od gracza Polakus. Dowód dołączam tutaj: 

You must be signed in to see this content

• Like 8
  • Thanks! 1
  • I'm confused 1

Dodam iż byl to miss click mam okres próbny kazdemu sie zdarza bład i jest to moja winna za która moge przeprosić bo wyszlo to troche z mojego i twojego nie porozumienia 🙂

Wasze skoki na Lotnisko LS i ciągle frizowanie sie specjalnie 5razy pojechac do was? w 2min odwalanie a wy dalej swoje robiliscie panowie 🙂 Wszystko jest w logach więc może ktoś to sprawdzić 😄

Dodam też iż był duży tłok w zgłoszeniach i sam musiałem je robić i nie zwrócilem na nick uciekiniera dał pieniądze to polecaił heal dla niego i tyle  z mojej strony.Czekam na Odpwiedz zarządu

Edited by Polakus
  • Hehe 1

Polakus często afczy bez afka a gdy jest zgłoszenie freeza/leczenia, po próbie skontatkowania się z nim zarzuca /afk. Dziś rano byłem świadkiem takiej sytuacji gdy Piter chciał leczenia, a wczoraj sam zostałem potraktowany w taki sposób.

• Like 3
  • Thanks! 1

Czekaj, czekaj... Byłem wtedy na serwerze i nie ma mowy o miss-clicku. Znajdowałem w helikopterze na dachu wieżowca Los Santos, a Ty ewidentnie latałeś za swoim ziomkiem, który woził towary po całej mapie. Wjechałeś w rejon, w którym się wtedy "stacjonowałem" bez żadnego sygnalizowania tego, mimo, że byliśmy wtedy we trzech rozstawieni po mapie. Reszta jak relacjonował Shade. W między czasie mieliśmy wezwanie od Lugii, która była 3 przecznice dalej, ale zamiast do niego jechać to napisałeś nam na czacie drużynowym, że pomagasz nowego graczowi i wrzuciłeś AFK-a. Tak się nie robi. Gdyby to była jedyna nieprzyjemna sytuacja z Twoim udziałem podczas Twojej aktualnej pracy w Pogotowiu bym jeszcze zrozumiał, ale Ty nawet nie próbujesz z nami współpracować, zamiast tego rujnujesz opinię o frakcji na oczach wszystkich. Przykro mi, że muszę to pisać o koledze z frakcji, ale trudno obejść obok tego obojętnie.

• Like 8
  • I'm confused 1

Rozmówimy się z @Zaahainw tej sprawie, prosimy o chwile cierpliwości na oficjalne stanowisko frakcji w tej sprawie.

• Thanks! 1
  • Sad 1

To jeszcze ja szybko dodam, bardzo podobna sytuacja jak u Petrona. Na przedstawionym niżej ss, czekam na Polakusa parę minut, w końcu napisałem, że na niego czekam, a on poszedł na AFK. Jeszcze były inne incydenty w jego wykonaniu, lecz nie mam niestety ss.

• Like 3

Po bliższym przyjrzeniu się całej sprawie, materiałowi tutaj, ja i tymi otrzymanymi drogą wiadomości prywatnej, zmuszeni jesteśmy wyciągnąć następujące konsekwencje:

- @Polakus zostaje zwolniony dyscyplinarnie z karą -40% score.

Ze strony frakcji Pogotowia przepraszamy za zaistniałą sytuację, mamy nadzieje iż nie przysporzyło Wam to dużych problemów, na przyszłość postaramy się reagować szybciej.

Sprawę uważam za rozwiązaną, proszę o zamknięcie.

• Like 1
  • Thanks! 7
  • Hehe 2
  • I'm confused 1
  • Sad 1

Guest
This topic is now closed to further replies.