Osqar

[Uznana]Skarga na pracownika pogotowia o nicku "Sparrow"

Recommended Posts

Dzień dobry,

Chce złożyć skargę na pana Sparrowa, zdecydowałem się na to, ponieważ od rana zachowuje się bardzo nieprofesjonalnie, tak jakby nie przechodził nawet żadnego kursu przygotowawczego. Nie decydowałem się na składanie skargi do czasu, aż nie miałem przez niego poważnego problemu jakim było zderzenie ze słupem przy tym jak miałem zlecenie. Pan medyk jeździ pojazdem prywatnym na służbie, i to NIE w tym znaczeniu, że dojeżdża do miejsca pracy i zabiera pojazd służbowy tylko jeździ nim po całej mapie, stosuje AFK'a bez wpisywania przeznaczonej do tego komendy (czekałem około 5 minut na jego odbiór zgłoszenia gdzie jechałem do naprawy wraku - Potwierdzić to może min. Orion który wtedy dał mi blipa) Jeszcze wcześniej ten sam Pan żądał ode mnie zapłaty w wysokości 1500 za uleczenie mnie gdy byłem nieprzytomny bo uderzyłem w barierkę - można to było co prawda podpiąć pod głupi żart ale nawet jeśli to ma ciulowe poczucie humoru, nie zapominając o następnej rzeczy jaką było celowe wjechanie w mój pojazd i spowodowanie wypadku.

Tu są moje dowody:

You must be signed in to see this content

>  = Istotne rzeczy.

>  = Świadek

Edited by Osqar
Dosłanie kolejnego dowodu
  • Hehe 3
  • I'm confused 2

Czekałes 2 minuty bo byłem w LS. Nie klam ze 5 minut. Tak widac ze nie masz wcale poczucia humoru. I wyglada jakbys gral od wczoraj bo jestem sam i są inne zgloszenia. Faktycznie mialem priva bo mi ktos zwrakowal, a chcialem dojechac do pracy i moj blad bo dostalem wraka i pech chcial ze trafilem na ciebie. 

[2021-02-20 17:46:04] [Output] : * Nowy raport: Osqar | Wypadek | Tierra Robada | 25% HP
[2021-02-20 17:46:06] [Output] : Osqar: RIP
[2021-02-20 17:46:35] [Output] : Osqar: Sparrow 😮
[2021-02-20 17:46:55] [Output] : Osqar: jedziesz?
[2021-02-20 17:47:52] [Output] : CENNIKI: Cleared
[2021-02-20 17:47:52] [Output] : CENNIKI: Force render
[2021-02-20 17:48:12] [Output] : * JR|Mus+afa has joined the game
[2021-02-20 17:48:13] [Output] : * Bieżący czas to 17:48:13
[2021-02-20 17:48:24] [Output] : Sparrow: w ls
[2021-02-20 17:48:43] [Output] : Osqar: Sprarrow . . .
[2021-02-20 17:48:56] [Output] : Osqar: Gdzie ty jesteś
[2021-02-20 17:49:03] [Output] : Sparrow: w kls bylem

Edited by Sparrow

Dobrze odwołuje się do tego co tu powiedziałeś.

1. Fajnie pokazałeś "logi" z podanym czasem, skąd masz podawane informacje o czasie? Ja takiej funkcji nie widziałem. Odnośnie czasu, czy to było to 5 minut czy mniej, dokładnie nie wiem, ale wydawało się, że minęło o wiele, wiele dłużej niż 2 minuty. Chciałbym zobaczyć screena z tych przedstawionych powyżej logów @Sparrow ponieważ mam wątpliwości co do autentyczności informacji w nich zawartych, i jeszcze jedno to nie były 2 minuty wzorując się na twoich logach tylko trzy, a jechałeś do mnie po ostatniej odpowiedzi "w kls bylem" dodatkowe 2 minuty co razem daje 5 minut czekania

2. Mam inne zlecenia: Nie nie miałeś ponieważ weryfikowałem to z jedną z dobrych dusz z pogotowia.

- a tutaj zapis z raportów.

3. Ktoś ci zwrakował prywatny wóz. Spoko ale widziałem, że przez długi czas tym wozem jeździłeś, gdybyś kierował się do bazy, nie kręciłbyś bączków bo robiłeś to przez okrągłą minutę przez którą przejechałbyś pół trasy do miejsca pracy.

4. Co do poczucia humoru, dobra drobny żart zawsze można sobie zrobić, ale nie jeśli chodzi o płatność za darmową usługę.

A więc: AFK bez AFK nadal jest niewyjaśniony, nie miałeś innych zleceń ale zdecydowałeś się to napisać w odpowiedzi na skargę, Ktoś zwrakował ci wóz ale zamiast jechać tak jak ty to mówisz do bazy to kręcisz bączki, a celowe uderzanie w pojazdy i wymaganie zapłaty za darmową usługę to nie jest "żart".

Okej, sprawdziłem wszystko według poradnika Lemona i poprawiam informacje odnośnie czasu oczekiwania

17:49:42 - Dawałem wiadomość Orionowi, że jadę, napisanie tej wiadomości to jakieś 2 sekundy
Więc uznajmy, że 17:49:40 uleczyłeś, wezwanie wpłyneło 16:45:56 - według moich logów co daje mniej więcej 4 (3,81) minuty czekania,

dla wiarygodności przesyłam też logi.

- Moja konsola.

Przy reszcie argumentów się utrzymuje, np. przy kręceniu bączków w prywatnym, żartach oraz nagięciu prawdy mówiąc o większej ilości zgłoszeń

Edited by Osqar
Dopisanie do końca rzeczy o której zapomniałem.
  • Hehe 5
Przez Lemon.,

Jak wejdziesz w plik w notatniku z logami to od razu masz podaną datę i godzinę.

Ok od dzisiaj będę Ci liczyć przy każdym wezwaniu czas jak przekroczysz 3 minuty to też napiszę skargę.

Edited by Sparrow
  • Like 1
Przez Lemon.,

Post nic niewnoszący do skargi, ostrzeżenie słowne.

Chyba nie do końca rozumiesz, co jest powodem skargi. To nie jest tylko kwestią tego, że długo na Ciebie czekałem, ale ogół tego jak wygląda przebieg Twojej służby. Nie stosujesz się do regulaminu swojej frakcji, rozbijasz się non-stop (gdybyś nie był w Pogotowiu, to pewnie dostałbyś czasowego "bana" na leczenie od ratowników przynajmniej kilka razy), jeździsz prywatnym pojazdem podczas służby i w dodatku obijasz się na truckercę w godzinach pracy. Zwróciło to moją uwagę już wcześniej, ale nie chciałem robić nikomu pod górkę, póki ktoś nie robi pod górkę mi. Niestety nagminne niestosowanie się do przepisów w Twoim wykonaniu negatywnie wpływa na pracę innych i ogólny "fun" z gry. Łamanie regulaminu powinno być piętnowane bez względu na rangę i staż w firmie/frakcji. Jeśli uważasz, że źle wykonuję swoją pracę to masz jak najbardziej prawo poinformować o tym mojego przełożonego i/lub napisać skargę w tym dziale.

• Like 1

Sparrow za swoje postępowanie zostanie ukarany ostrzeżeniem, proszę o zamknięcie tematu.

• Like 2
  • Thanks! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.