Sign in to follow this  
Tejmez

Strata hajsu

Recommended Posts

Tak krótko i na temat

Wczoraj wieczorem miałem około 800k - 900k tak sądze. Dzisiaj byłem na serwerze rano rozdać wypłaty, o 19:35 dałem Torrcikowi 18k premii i nie zwróciłem uwagi ile miałem wtedy pieniążków, ale nic dziwnego mojej uwagi nie przykuło. Wchodzę sobie teraz a na koncie jedynie 230k. Od wczoraj na pewno korzystałem z usług PD, pns, jedzonka itd ale na pewno nie poszło na to aż tyle hajsu, i wątpię żebym przy wpłacaniu na PD wpisał kilka zer za dużo, na pewno by mnie wtedy dany mechanik o tym poinformował.

Screen z dzisiejszego wieczora

You must be signed in to read this content

Dodatkowo wczoraj około 13:00 zorientowałem się, że pare $ mi przybyło na konto w jakiś magiczny sposób

Ostatecznie jednak jestem troszkę straty a wolałbym nie być :E

Ostatni screen jaki mam z widocznym hajsem czyli z zeszłego poniedziałku 22 lutego

Edited by Tejmez
  • Hehe 4

Od kilku dni respisz się w wynajmowanym domu, gdzie koszt wynajmu to 10k. kilkadziesiąt respawnów razy 10k no to już się zbiera trochę siana, dziwne że wcześniej się nie zczaiłeś. Dodatkowo 170k wydałeś sam na usługi warsztatu.

• Thanks! 1
  • Hehe 1

Taa już to ogarnąłem, co nie zmienia faktu, że wczoraj w południe widziałem na swoim koncie 1kk i przez cały dzień nie zorientowałem sie żeby to jednak nie było tyle. Dzisiaj 188k wypłaty to wychodzi na to, że wczoraj wieczorem powinienem mieć około 50k na co też o dziwo nie zwróciłem uwagi.

Jeśli jednak to moja głupota to okej, trudno :E to tylko gierka. W przypływie negatywnych emocji może zbyt wcześnie posty zacząłem pisać 🤷‍♂️

Przez ostatnie kilka dni nie byłeś nawet w pobliżu 1kk. Wczoraj miałeś w okolicach 100k więc mogły Ci się zera pomylić 😉 Myślałem, że może właściciel domu chciał Cię ocyganić i zmienił czynsz w trakcie wynajmu, ale on się ostatnio logował na serwer w styczniu a Ty wynająłeś ten dom 26 lutego a potem znowu 28.

Ten 26 i 28 lutego to by się zgadzało. Czyli jednak jestem lamusem z poważną wadą wzorku skoro przez cały dzień nie zorientowałem się, że źle cyferki liczę XD 

Skoro tak to chyba można zamknąć i soraski za zamieszanie 🤷‍♂️

• Hehe 10
  • Sad 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this