Sign in to follow this  
Piotrek6969

[Odrzucona]Piter69 / Piter69

Recommended Posts

You must be signed in to read this content

Nick: Piter69

Serial MTA:2661E73E21BAEC9A6324C8555C414FA2
Ukarał mnie / @Lemon.
Powód /  Brak poprawy po unbanie.
Wytłumaczenie: Witam jesli chodzi o bana i że brak poprawy u mnie to sie mylicie ja sie poprawiłem tylko @Grubcio powiedziłałem kim jest ponieważ on wie co robił tak samo Luk Jak chcem zeby Grubcio mnie naprawił to on nagle zw tak samo Luk  chcem o uleczenie .odjade kawałek juz nie są zw wracam juz jest zw i tak ciagle i to nie jest powód zeby mi dac bana za to ze mu napisałem jedno słowo za to co on robi wiec. Wiec prosze o ub jeszcze raz Moge go przeprosic za tego złamasa ale to on mnie powinien przepraszać . ''Przepraszam @Grubcio '' 

@Lemon. Rozważ to decyzje dobrze bo ja lubie grac na PTS i to mi sprawia przyjemnośc jak nie gram nudzi mi się fest wiem ze to tak w 25% moja wina a 75% jego ale to mniejsza. 

Wiec Przepraszam ciebie ze ty mi dałes szanse a ja ją chyba zmarnowałem.

• Thanks! 2
  • Hehe 13
  • I'm confused 1
  • Sad 3

Nope. Nie jest tak jak mówisz, bo sytuacja z AFK'iem zdarzyła się raz. Nie dziwię się ani trochę Lukowi oraz Grubemu, że nie chcieli Cię uleczyć czy naprawić pojazdu, bo jeżeli zamawiając ich usługi Ty się przemieszczasz, a otrzymujesz wyraźną prośbę o to aby czekać cierpliwie w miejscu, to sam bym się nie fatygował na ich miejscu do takiego delikwenta.

Ostrzegałem Cię w poprzedniej apelacji, że przynajmniej jeden wybryk uprzykrzający komuś rozgrywkę (niezależnie kto by to był i jaki by to wybryk miał być) i wracasz na banicję - zgodziłeś się, słowa nie dotrzymałeś, więc znowu spotykamy się w tym cudownym dziale na forum. Póki co wiem, że nie jesteś konsekwentny i rzuciłeś sobie tam parę słów, że będziesz grzeczny. Myślałem, że mogę Ci zaufać i wrócisz do normalnej gierki, ale wystarczyło raptem parę dni, żebyś dołączył do grona wybranych. Na obecną chwilę unbana nie przewiduję, apelację kolejną złożyć możesz najwcześniej 15 maja. Każda napisana przed tym terminem będzie z miejsca odrzucana. Masz dużo czasu na przemyślenie swojego zachowania i czy w ogóle zasługujesz na powrót do naszej społeczności. Miłego wieczoru.

• Like 4
  • Thanks! 1
  • Hehe 6
  • Sad 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this