Sign in to follow this  
zG'BOT

[Odrzucona]Skarga na PD ogółem

Recommended Posts

2128100617_sdfu.jpg.1f89e788484b3b834a2fbe5dd3d9f8f0.jpg

Bardzo ciekawe procedury ma PD co do porzuconego wraka na drodze. Koło godziny 13 miałem laga i straciłem RT a naczepa została na "pasie betonu"

aaa.jpg.207ad72649d8cf25aa6b46387f245312.jpg

Wezwałem PD czekałem 3 godziny i zrezygnowałem. Teraz wracam a tu taki widok. Okzała się to inscenizacja ponieważ mój wrak znalazłem tutaj

asdad.jpg.83168c5b69159142d4504117f5fe15bb.jpg

A stał niedaleko wjazdu na baze ASL w LS. 

Widze że PD się dobrze bawi ale graczy to kosztuje i to nie jest pierwszy raz w moim przypadku. 

Nie dziwię się że PTS traci graczy jak we frakcji która ma pomagać graczom są tacy bezczelni pracownicy (na szczęście nie wszyscy)

Moja sugestia to wprowadzić punkt do regulaminu PD aby prywatne lub firmowe  pojazdy odstawić bezpiecznie na najbliższy parking a nie topić i jeszcze się bezczelnie z tego śmiać na DC.

Pozdrawiam 

Michał.

• Like 1
  • Hehe 18
  • I'm confused 1
  • Sad 3

Po kolei

You must be signed in to read this content

1. Znalazłeś wraka naprawionego? No to wraka czy naprawionego? Ale mniejsza o to. Jeżeli dostałeś timeouta podczas jazdy, to pamiętaj kolego, że auto nie freezuje się, tylko jedzie dalej póki nie wytraci pędu. Jeżeli będziesz miał farta, to uderzy w coś po drodze i się zatrzyma, zatrzyma się na drodze, lub wpadnie do wody, taki nasz los przekorny.
  2. Chyba odnośnie odpowiedzi moich pracowników mówiących o tym, że wodują holowane pojazdy nie muszę się wypowiadać? Chyba że muszę, skoro pojawiła się skarga zawierająca to. Ale skoro pytasz o procedury odnośnie znalezionego wraka na drodzę i nie satysfakcjonuje Cię odpowiedź moich pracowników to - po znalezieniu pojazdu na drodze, zarówno wraka jak i sprawnego auta, sprawdzamy właściciela i obecność na serwerze. Jeżeli nie ma właściciela i spełnione są inne warunki wymienione w regulaminie Pomocy Drogowej, holujemy owy pojazd na hangar.

Odnośnie dalszej części, staram się zrozumieć co mi chcesz przekazać:

• poniżej dałeś screena, na którym naczepa znajduje się w wodzie, a nie na "pasie betonu", RT znajduje się do połowy dziobem w wodzie, holownikiem nie ma możliwości wyjęcia tego, gdyż mamy możliwość łapać jedynie za przód, za tył się nie da, można próbować to wypchnąć na którąś ze stron, ale jest piekielnie trudno, w sytuacji kiedy nasza postać "nie ma gruntu" i pływa. Rzadko kiedy się to udaje, chyba że jest to wrak, wraka łatwiej przepchnąć

• Czekałeś 3 godziny? Inscenizacja? Miałeś laga i straciłeś RT, robisz screena i nagle okazuje się że znajduje się gdzie indziej? No to w takim razie czego się spodziewałeś, jak mogliśmy Ci pomóc z autem, które fizycznie stało w innym miejscu niż zapewne wskazywałeś? 

Nie wiem czy odpowiedziałem na wszystkie Twoje pytania, czytając skargę od dołu, jakoś ma to większy sens, ale dalej gubię się na wysokości drugiego screena. Nie mam pojęcia do czego konkretnie pijesz. Chodzi Ci o to, że żaden pracownik nie zaopiekował sie Twoim porzuconym RT? Czy o to że musiałeś czekać 3 godziny? Ale na co?

• Like 3
  • Thanks! 17

Może moja opowieść jest pomieszana bo nie potrafię dobrze pisać. 

Jak mnie wywaliło (timeout) po explozji burka to był wrak. Ale jak wróciłem zobaczłym na blipa że jest utopiony, zrobiłem resp i pod salonem stał naprawiony. 

Właśnie głównie o to mi chodzi bo zapytałem poważnie o procedury a 3 pracowników PD jednocześnie odpisało że "do wody"

mel nawet sprecyzował:

• Like 2
  • Hehe 1

Ja sam często tak odpowiadam, co nie znaczy że pojazd ląduje w wodzie. Istnieje takie pojęcie jak "ironia" czy też "sarkazm". Pawelo z Liq'iem też często odpowiadają mi, że dostanę bana, myślę że na takiej samej zasadzie to działa. Wydaje mi się, że skarga była pisana pod wpływem negatywnych emocji. 

Wciąż nie masz dowodów na to, że to akurat my utopiliśmy to auto. Tylko tyle, że zostało ono naprawione, zatem odeszły Ci koszta naprawy wraka, skoro ktoś zrobił to z własnej woli.

W dalszym ciągu nie wiem na co czekałeś 3 godziny. Nie przedstawiłeś żadnych rozmów pomiędzy Tobą, a moimi pracownikami. To tak jakbym ja próbował zaskarżyć Pana Turka, że czekam na kebsa od dwóch godzin, ale nie pokazał paragonu.

• Like 1
  • Hehe 3

No trafiłeś ostatnio mam za dużo na głowie i może coś w tym jest. Wkopałem się w temat i żeby nie wyjść na gorsze pogłębiałem problem. 

Wycofuję skargę w takim razie i bardzo wszystkich pracowników PD przepraszam za oskarzenia.

Pozdrawiam

Michał

• Like 1
  • Thanks! 1
  • Hehe 3

Bardzo złe podejście "do wody"

Pamiętajcie, że zrespienie pojazdu kosztuje 5000$, weźcie pod uwagę też fakt iż zrespienie całego zestawu kosztuje już 10000$

@januszek1990 na czysto zarabia 1170$ na postawie średniej z ostatnich dwóch wypłat, więc jest to dla niego strata 8,5 kursów = 1h 25 minut pracy!

Ktoś coś chce jeszcze dodać? 🙂

edit: bez dowodu na nagraniu nie można osądzać PD jako całej frakcji - trzeba odnaleźć sprawcę tego całego zamieszania 😄 

Edited by DarXe
edit
  • Like 8
  • Hehe 4
Przez Lemon.,

Ostrzeżenie słowne za post niezwiązany z tematem.

Zgadzam się z DarXe i chciałbym dodać od siebie, że tutaj raczej można (i powinniśmy) apelować do graczy, którym wybitnie się nudzi, aby nie topili pojazdom innym graczom. O ile PD ma tym swój jakiś wkład procentowy (tak jak i pewnie każda frakcja) o tyle jest to problem bardziej globalny, niż z pracownikami konkretnej frakcji.

Karma wraca drodzy topiciele, pamiętajcie o tym👎 Przy okazji pewnie większość z was narzeka na małą ilość graczy, więc nie zniechęcajcie nikogo jeszcze bardziej.

@januszek1990 - bez dowodów/świadków nie ma sensu pisać skargi - tak na przyszłość.

Hakus

• Like 5
  • Hehe 4

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this