Sign in to follow this  
zultrizin

Rekrutacja  Zamknięte // Closed [3/14]

102 posts in this topic

Recommended Posts

Gwkn54F.png

Rekrutacja  Zamknięte // Closed

Wymagania:

- zamieszczenie w podaniu informacji o ID postaci, score, nicku oraz stażu na serwerze,

- chęć pracy w nowej firmie,

- nienaganna opinia,

- minimum czasu, aby wyrobić normę (Przeczytaj regulamin firmy Oil-Trax)

For this moment, Oil-Trax offers a good gain for transported cargo, today we have 2 specifications to transport: Oils and Greases level 10/10 // Chemicals level 10/10..

(w wolnym tłumaczeniu - oferujemy duże pieniądze na dostawy - posiadamy 10 stopień specjalizacji Oleos e Graxas // 10 stopień specjalizacja  Chemicals).

Forma podania jest dowolna i zależy tylko i wyłącznie od woli kandydata.

Powodzenia!

Edited by Frg_BR
Otwarcie rekrutacji.
  • Like 8

Witam 

Mam na imię Dawid i mam 19 lat skończyłem już szkołę więc czas na wyrobienie normy jest multum. Na serwerze gram od 2016 roku i udało mi się zdobyć prawie 8k score co myślę do pracy w firmie jest większym plusem ponieważ liczy się to z większą sumą zarobkową. Moja postać serwerowa posiada 57914 numer ID. Posiadam również własny zestaw z cysterna. 

Z bardzo dużą chęcią chciałbym pracować w szeregach nowo powstałej firmy. Ostatnim moim miejscem pracy była firma Zoomie w której pracowałem ponad 4 miesiąc i bardzo aktywnie grałem.

Dlaczego akurat ta firma? O tuż  chcę dołożyć kilka cegiełek w jej miejmy nadzieję prężny rozwój ku górze. Na ogół jestem osobą miła i pomocną. 

Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania i  do zobaczenia. 

Nick: daw3dEk6

• Like 8

@daw3dEk6 zapraszam do kontaktu na forum lub discord.

Pozostały 4 miejsca.

Edited by zultrizin

Carta de apresentação

Olá queridos administradores e membros do Oil Trax.

Venho aqui em busca da vaga em questão e antes de tudo agradeço sua atenção.

Tenho 28 anos, sou casada e extremamente responsável. Atualmente, trabalho como fornecedor de software há 3 anos na mesma empresa, ou seja, tenho muito comprometimento e produtividade, trazendo muita satisfação aos meus superiores no trabalho que tenho fora do MTA.

Estou sempre me atualizando sobre minhas funções, acho essencial que haja regras para que haja respeito entre os jogadores e respeito pela hierarquia dentro da empresa.

Estou convencido de que posso contribuir muito para a empresa, obedecendo claramente às regras sem cancelar a diversão.

Os benefícios apresentados na oportunidade são interessantes, mas acredito que o mais importante é cumprir todas as metas estabelecidas pela empresa e, com o tempo, o reconhecimento será bem-vindo. Sou muito ativo no PTS, sempre vou à noite e muitas vezes à tarde.

informações:

- ID: 118267

- Pontuação: 303, Nome: Vitorafa, Não, eu tenho um último empregador porque estou procurando meu primeiro emprego.

- Comecei no Polski Truckerski Server em 21 de abril de 2020.

Sou brasileira

Tentei ser objetivo na carta de apresentação para não levar muito tempo de todos e trazer o máximo de informações possível.

Obrigado a todos!

Edited by victorafa
  • Like 9
  • I'm confused 3

Cześć. Rekrutacja otwarta, to pomyślałem sobie, że spróbuję, bo teraz i tak wolnego czasu trochę jest, a zawsze to można powozić i pomóc się rozwinąć, a nie grzać tyłek u kogoś w furmance.

Większość raczej mnie zna, ale pokrótce się przedstawię. Na imię mi Radek, mam 19 lat i mieszkam w Lublinie. Na co dzień pracuję, studiuję i adminuję na PTS 😄. Lubię posłuchać muzyki, jeździć samochodem i od czasu do czasu się pobawić. Mam swojego rumaka, także wymagania raczej spełniam. Na serwerze gram od 2011 roku, spotkać mnie można pod nickiem Lemon (wow), a ID mojej postaci to 12665. Mam ponad 3700 score i spore doświadczenie w wożeniu towarków. Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania 😉 

Pozdrawiam.

• Like 5
  • I'm confused 1

@Lemon. miło mi powitać na pokładzie. Jak złapiemy się na serwerze to Cię dodam.

Pozostały 3 miejsca.

• Like 2

W związku z otwartym naborem do firmy Oil Trax, zgłaszam swoją skromną kandydaturę.

Cześć! Mam na imię Maciej i mam 16 lat. Mieszkam w okolicy pięknego miasta jakim jest Zakopane. Moim hobby są gry komputerowe i motoryzacja. Z natury jestem spokojnym i cichym człowiekiem. Na serwerze gram od +/- 5 miesięcy. Moim ostatnim miejscem zatrudnienia była frakcja pogotowia, w której swoje obowiązki wykonywałem nienagannie. Jestem gotowy na nowe wyzwania i nie boję się ich.

Dlaczego akurat ta firma?: Odpowiedź jest prosta! Chciałbym wspomóc nowo powstałą firmę.

Myślę że to by było na tyle. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego  podania!

Pozdrawiam Ebon$!

Nick: Ebon$

ID: 115063

Score: 888

• Like 5
  • Thanks! 1
  • I'm confused 1

Whats up @zultrizin.
Well, I would love to help the company Oil-Trax, to develop, I did not have the opportunity to be in a new company, called Pedro Salves, Brazilian, married with 20 years old, I have two twin daughters with 15 years old, I work in the company Metalurigica as manager purchases and supplies for over 11 years.
I really like the GTA SA / MTA game, I like the PTS server and the convoy.
Unfortunately, I don't know how to speak anything in Polish / English, but I will try to translate and respond using Google Translate when I am not driving my private RT (which has the most beautiful colors on the PTS server: D)
On the server, you can find me with ID 38086 with the nickname Frg_BR, score something in 22k
Previously, I worked at PETROL / Military Logistcs / AS Logistics <3, which held the position of V- chief.
I am a frequent player, I think that making the pattern will not be a problem, I am not a player who keeps changing companies anything, I usually stay for a long time in the company, I always have some gifts for friends of the company.

I hope these few lines can make me a good candidate for one of Oil-Trax's driver positions. if accepted, i will buy a new Cysterna to start transporting.
Kind regards.
Simple green driver PTS Frg_BR.

Edited by Frg_BR
  • Like 11
  • Thanks! 2

Hello @Frg_BR. Your application has been accepted. 

1 miejsce zostało! 

• Like 4

Siemka, z tej strony grim. Chciałbym wstąpić w szeregi Pańskiej firmy. Wydaje mi się, że jest to odpowiednia robótka dla mnie. Niedawno odszedłem ze stanowiska zastępcy szefa Policji dlatego, że w związku z wykonywaną przeze mnie służbą nie posiadam wystarczająco dużo czasu na to, by w poczet obowiązków włączyć zarządzanie frakcją, zwłaszcza tak prężnie rozwiniętą i niezbędną na serwerze. Oil-Trax to nowa firma, która niedawno przebojem wdarła się na paliwowy rynek PTS, stale rozwijająca się - w związku z czym chciałbym dołożyć swoją niewielką cegiełkę do rozwoju tego przedsięwzięcia. Myślę, że mimo niezbyt wielkiej aktywności norma tygodniowa nie będzie stanowić dla mnie jakiegoś wielkiego problemu. Co do spraw bardziej prywatnych, to od 1999 roku wszyscy wołają na mnie Kacper i jak rok urodzenia wskazuje mam 21 lat, jestem strażakiem, betonem, zdegenerowanym przez regulaminy służbistą (nie no, żart, jestem fajny spoko gość). Na serwerze udało mi się zdobyć nieco ponad 3000 score, a legitymuję się ID o dosyć niskim numerku - 277.

Chęć pracy motywuję także tym, że Korea jest dzika, macie fajny (yyy) koniakowy kolorek i posiadacie takiego dzbanioka Lemona i brazylijską score-machine w składzie, a to fajne osóbki są. 
Myślę, że sprawdziłbym się jako kierman zestawu z cysterną i dorzucił jakiś drobny wkład w rozwój firemki. 

Dzięki za możliwość przedstawienia się i złożenia podanka.

Ściskam, całuski, z wyrazami szacunku.

grimmy.

• Like 7
  • Thanks! 1
  • I'm confused 3

@grimmy Hejka, witam na pokładzie!

Nabór zamykam, mamy pełen skład!

Krótko i na temat: mój nick na serwerze Thor69, ID 47366, aktualnie score coś koło 10600 a staż cztery lata z niewielkim ponad półrocznym haczykiem. Posiadam własny zestaw Tanker + cysterna, opinia na serwerze właściwie nie wiem jaka jest, bo od pewnego czasu jakoś mnie to nie zajmuje szczególnie i najważniejsze- mogę dać firmie 50-60 kursów tygodniowo( przy moim score myślę, że wystarczy do wyrobienia normy), więc mam nadzieję na załapanie się w naborze. Jeśli nie- trudno.

• Like 3

@Thor69

Szybko poszło, w celu dodania zgłoś się na discordzie lub PW tutaj. 

Nabór zamykam.

Edited by zultrizin
  • Hehe 1

Witam was przecudownych Oil-Traxów !

Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę do tej przecudownej firmy w pomocy rozwijaniu skrzydeł firmy.

Nick: Velotz

Score: 330 (rośnie i to szybko)

ID: 101263
Ilość godzin : prawie 5 dni XD

przepraszam Was ale nie mam zestawu :c ALE zbieram wszystkimi siłami na chociaż ciężarówkę !

Ilość normy jaką mogę zrobić : jak mi się chcę to mogę wam zrobić 100 kursów tygodniowo

Biografia kandydata do firmy:

Eło, jestem Kamil, mam 14 lat, nawalam w truckerke dość długo (z przerwami 6 miesięcznymi) Lubię jeździć na swoim romecie ogarze 205, interesuję się tworzeniem muzyki a niekiedy mechanictwem oraz różnorodnymi grami !

Naprawdę mi zależy do dostania się, chcę Wam pomóć w 100% !

Historia mojego błąkania się po firmie:

Truckerzy --- AS Logistic --- Truckerzy --- AS Logistic --- Truckerzy --- Oil Trax (może)

• Like 1

You must be signed in to read this content

Edited by DoxiN
  • Like 2

Zróbmy tak, że ty zarezerwujesz dla mnie miejsce bo ja zaraz będę miał kasę na zestawik 😄

Przez Lemon,

Post nie na temat, warn x1.

Hello Oil-Trax bosses (zultrizin and Frg_BR)
I've been playing this server for quite some time and have always wanted to help a new company.
I'm Diego Pisil, right now I am 15 years old, although that is not very important, I live in Mexico.
The reason why I am applying is as I said before, I want to help a new company and what motivates me is that my great friend is here as vice-boss which he will help me in things that I do not know and I will be able to talk with him a lot weather.
I hope that with my presence we can improve and raise the reputation of the company and reach a great position to offer work to new players
I hope my application is taken in a positive way
Thanks for your attention

Nick: Pisil
ID: 72940
Score: 2760 (anger increasing)

• Like 2

Kreator / Pisil  :wub:(NAP<3), you are accepted :thumbup:, that I will be your best friend and here I will be your biggest executioner: D
For the moment I am closing the recruitment.

Edited by Frg_BR
  • Like 1
  • Thanks! 1

Hello!

Nick: #Carrillo.

ID: 6468

Score: 2.3k+ 

I would like to belong to this company because I want to help this company progress, I would like to be part of its team and I can show that I do an excellent job, I have been in companies like ASL and PETROL, also in the Pogotowie faction so I have a  good experience in the server, I like to help people and I consider myself a good work colleague, I am responsible and I have no problems with receiving orders, I am currently part of the "Druzyna E" team so I am also constantly developing the server  on event themes.

Thanks for your attention and I will be attentive to an answer.

• Like 3
  • I'm confused 1

This one went much faster than I imagined.
Of course my friend @#Carrillo. you are very welcome to Oil-Trax.
Now you're going to have to hunt me down on Serve PTS to add you.

Recruitment is closed again.

• Like 2
  • Thanks! 2

Hi I want to join your company.
Nick: Cropek
ID: 61675 
Score: 3k+ 

• Like 1
  • Hehe 1

@Cropek., you will be accepted, come slide on the highways of the PTS by the OT team.
2 vacancies remain, recruitment remains open.

• Thanks! 1

Nick: Pazdek 

Id: 89166

Score: 1942

Have a nice Day 🙂

Edited by Pazdek
  • Like 1
  • Hehe 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this