Sign in to follow this  
LugiaTv

[Odrzucona]LugiaTv

Recommended Posts

You must be signed in to read this content

Nick: LugiaTv

Serial MTA: CE5979E3E8D49612B9FE8DCE8659D152
Ukarał mnie / I was punished by: Lemon 
Powód / Reason: Multikonto w celu omijania kary
Wytłumaczenie: Po pierwsze najważniejsze nie omijam kary, Pan Masterkriss dostał wiadomość w dniu 18.07.21 aby wieczorem tego  samego wpisał mi ten mandat bo nie chce mieć zaległych. Po drugie nie posiadam multikonta, lecz drugą postać tylko,  natomiast serwer nie zabrania posiadania tego. Tak więc, nie omijam kary. Bo, po co? Człowiek sam sobie zarobił na ten mandat, więc musi go odebrać oczywiście. Mam nadzieję, że wyjaśniłam wszystko, liczę na odbanowanie gdyż tak jak było pisane wcześniej, nie posiadam drugiego konta, więc ban nie słuszny jest. 

Pozdrawiam

• Like 2
  • Hehe 4
  • I'm confused 2

Regulamin serwera nie zabrania posiadania więcej niż jednej postaci/konta, tylko w przypadku gdy nie jest ono wykorzystywane w celu ominięcia kary lub nielegalnego wzbogacenia się.

Z innymi ITD pobawiłaś się w kotka i myszkę uciekając z serwera gdy ich widziałaś, lub zmieniając postać i co? Znudziło się to pewnie stwierdziłaś, że dobra przyjmiesz ten mandat, a za parę dni odwalę podobną szopkę i tak będzie w nieskończoność bez kary? Otóż nie, nie będzie tak - nie jest to twoja pierwsza akcja tego typu, więc nie wciskaj mi kitów.

• Like 2
  • Sad 1

No dokładnie, regulamin serwera jest mi dobrze znany i to nie od dziś. Na PTS siedzę już prawie rok i była to pierwsza taka sytuacja, do której się przyznaję oczywiście. Chciałam naprawić ten błąd logując się własnie i oddać się w ręce ITD bo wiedziałam czym może to skutkować. W tym właśnie celu napisałam do pana MasterKrissa bo nie ukrywając, jemu jedynemu ufam z ITD w 99% i tak jak większość uważa pana tego za ,,służbistę" to jako jedyny bierze na poważnie tą służbę. Wiem wiem, nie ma to być na ten temat, lecz chciałam to podkreślić. Wracając do sedna sprawy, przyznaję się że schrzaniłam i chciałam naprawić to, jednak banik uniemożliwił mi to. Ze swojej strony mogę jedynie obiecać, ze więcej czegoś takiego nie będzie. Należy pamiętać, że jesteśmy tylko ludźmi i każdemu z nas może się przydarzyć to lub coś podobnego, lecz najważniejsza jest chęć poprawy i przemyślenie wszystkich czynów.  ŚW Jan Paweł II mówił: ,,Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali.(...)Każdy z was znajduje też w życiu jakieś swoje Westerplatte. Jakiś wymiar zadań, które trzeba podjąć i wypełnić. Jakąś słuszną sprawę, o którą nie można nie walczyć. Jakiś obowiązek, powinność, od której nie można się uchylić. Nie można zdezerterować. Wreszcie - jakiś porządek prawd i wartości, które trzeba <> i <>,tak jak to Westerplatte, w sobie i wokół siebie. Tak, obronić - dla siebie i dla innych." 

Ze swojej strony obiecuję poprawę i nie powtórzenia takiej własnie sytuacji. Jeszcze raz bardzo przepraszam za utrudnianie pracy szanowanej frakcji ITD i za swoje zachowanie na serwerze.

• Like 2
  • Hehe 17
  • I'm confused 2
  • Sad 1

Odpoczynek dobrze Ci zrobi. Za jakiś czas możesz zgłosić się z nową apelacją.

• Like 2
  • Sad 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this