Sign in to follow this  
mel

[Odrzucona]mel

Recommended Posts

You must be signed in to read this content

Nick: mel

Serial MTA: BB1748B2F3F4E5347DAA5043070991E4
Ukarał mnie / I was punished by: Zykfrydes
Powód / Reason: Odwalanie, zachowanie poniżej poziomu, obrażanie administracji, "szkodnik"
Wytłumaczenie: Zacznijmy od tego, że obrażanie występowało tylko i wyłącznie na serwerze discord, a nie mta. Dwa serwery mają oddzielne regulaminy więc kara powinna obowiązywać tylko na serwerze gdzie regulamin został złamany ( czyli kara powinna obejmować tylko serwer discord ), ale mniejsza. Wyzwiska były tylko w stronę gracza o nicku Zykfrydes, nigdzie nie była wspominana administracja serwera, wspomnianej osoby nie traktuję jako administratora z powodów, których nie muszę mówić ( tak samo było z moim banem, ale kogo to obchodzi ). Jak człowiek, który zachowuję się w taki sposób:

received_882787242097521.webp?width=983&height=480

może nazywać mnie "szkodnikiem dla społeczności". Regulamin działa w dwie strony, nie tylko w stronę graczy, ale i również w stronę administracji, czyli osób, które powinny dawać przykład. Przyznaję się do obrazy gracza Zykfrydes, ale tylko i wyłącznie jego do reszty administracji nic nie mam. Po za tym wszystko działo się na prywatnym czacie dla osób z rangą Pomoc Drogowa, więc dlaczego dostałem bana na serwerze MTA? Słowo "przepraszam" w jego stronę nigdy nie wyniknie z mojej klawiatury ( jeśli przez to nie wrócę do społeczności PTSa, trudno, pogodzę się z tym ). Za obrazę gracza według taryfikatora ban jest na okres jednego dnia, ale oczywiście administracja może sobie zmieniać i ustawiać go pod siebie ( to też wszyscy wiemy ). Proszę o odbanowanie, ponieważ nie mam zakazu do nielubienia innych ludzi.

received_882787242097521.webp?width=983&Zdjęcie, ponieważ tamto jest nieczytelne.

• Like 14
  • Hehe 5
  • I'm confused 1

Decyzję o nadaniu wam banicji na serwerze podjąłem ja i wydałem takie polecenie Zykfrydesowi z racji takiej, iż był jedyny aktywny w tamtym momencie.

Pierwsze od czego chcę zacząć - kanał wewnętrzny Pomocy Drogowej na discordzie nie jest kanałem prywatnym i nie mieliście prawa na nim robić takiego zoo jakie zrobiliście. De facto nikt nie ma wglądu na te kanały (jeżeli w danej organizacji nie jest), nie zmienia to tego, że dalej na nich obowiązuje regulamin. Przekroczyliście wszelkie granice i wylaliście takie szambo na członka administracji, bo uwaga nawet jeśli wy go sobie nie uznajecie za administratora to oficjalnie w ciągu dalszym nim jest i odpowiedni szacunek mu się należy.

Druga sprawa, mianowicie jak wy to mówiliście "MTA i discord to dwa różne serwery, dwa różne regulaminy hurrr durrr!". Widać właśnie z jaką uważnością regulamin discorda przez was został przeczytany. Polecam spojrzeć na paragraf pierwszy punkt drugi, a także na paragraf trzeci punkt pierwszy, który działa w obydwie strony. Myślę, że wszelkie wątpliwości z tym związane zostały rozwiane.

Po trzecie, każdą z trzech apelacji rozpatrywał zarząd komisaryczny składający się z trzech niezależnych i niezwiązanych ze sprawą emocjonalnie administratorów. Jednogłośnie stwierdzili oni, że jeżeli Panowie chcecie wrócić do gry, wymogiem jest wyrażenie skruchy i przeproszenie Zykfrydesa za to jak go potraktowaliście. On już to zrobił, więc teraz pokażcie wy chociaż trochę honoru, jeżeli go jeszcze macie i faktycznie zależy wam na powrocie do naszej społeczności.

PS: wrzucanie screenów sprzed 2 lat, gdzie nikt nawet nie myślał o tym, że Zykfrydes będzie pisał podanie do administracji i w ogóle gdy istniał jeszcze PTS Klub to chyba jakiś żart, co nie?

• Like 2
  • Hehe 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this