Sign in to follow this  
#Orion

[Odrzucona]kkubakks comes out and does not attend me!!!

Recommended Posts

Good night:

 

About 10 minutes ago I connected to the server since I saw in the forum that Pawlik's set was picked up by HaKir and therefore it was in the Hangar, I decided to talk to @kkubakks to help me get the set out of the Hangar, I told him that I would wait, but he left me waiting because he came out and did not give any solution 😕. Unfortunately Michael left the Faction and became a disaster 

 

Here the evidence:

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 • Like 2
 • Thanks! 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po pierwsze nie bylo blipa a tylko napsial na pw

 

Edited by kkubakks
 • Hehe 7
 • I'm confused 1
 • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawa nie dotyczy mnie, ale napiszę kilka słów.

Po pierwsze i jedyne popierające skargę: to, że nie było blipa nie oznacza że możemy olać wzywającego, zwłaszcza gdy na pw daliśmy mu do zrozumienia, że pomożemy. I to jest bardzo niestosowne zachowanie pracownika PD.

Po drugie: najczęściej otrzymujemy zlecenia właśnie od firmy OT( pomimo wielkiego sentymentu dla niej) co jest dość dziwne- wiadomo, że część graczy OT porusza się w innej strefie czasowej, ale zazwyczaj zlecenia dotyczą graczy z Polski, a oddźwięk tego jest taki, że PD zawsze nie ma na serwerze gdy gracze OT mają problemy. No cóż- powinniśmy pracować miedzy 8.00 a 0.00 poza tymi godzinami być tylko na wezwania z dc, ale my w nocy staramy się odpoczywać jak na normalnych ludzi przystało. Ze zleceń w ostatnim czasie pojawiło się może jedno lub dwa z innych firm.

Po trzecie: też jakoś dziwnie się składa, że nawet podczas obecności PD na serwerze najwięcej zgłoszeń jest właśnie od firmy OT( z wyjątkiem Zoomie, ale tam to wiadomo, że zabawy idą pełną parą i dopóki nie napisze się wyraźnie, że koniec z naprawami, to czat jest czerwony od wezwań) i nie miałbym z tym problemu gdyby nie fakt, że albo są to porzucone zestawy( wykluczam tutaj historię ze zwrakowanymi cysternami, bo to raz na jakiś czas może się każdemu zdarzyć) albo nagminne uszkodzenia w konkretnych miejscach, co może też świadczyć o dość lekceważącym podejściu do gry.

Po czwarte: odejście Michaela( którego cenię bardzo wysoko) z PD było jego decyzją, na którą wpływ może miały wydarzenia poprzedzające aferę w PD, ale nie oznacza to, że stała się jakaś wielka tragedia- jeśli uważa ktoś, że PD w obecnym składzie działa źle to ja osobiście odbieram to jako duży afront w moim kierunku i mam propozycję: proszę złożyć podanie do frakcji i pokazać jak to powinno wyglądać, ale bez jakiegokolwiek kumoterstwa. HaKiR jest szefową frakcji dopiero od niedawna, więc porównywanie jej do Michaela jest nie na miejscu.

Reasumując: pracownik PD z pewnością zachował się nie fair, ale może też tak spojrzycie na to co wyprawiają wasi pracownicy.

Edited by Thor69
 • Like 5
 • Hehe 1
 • I'm confused 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
You must be signed in to read this content

 

Powiem od siebie - o ile takie sytuacje były by sporadyczne - jest to do zrozumienia.

 Tak jak mój przedmówca stwierdził :

You must be signed in to read this content

Nie jest to też i dla mnie problemem - po to też mamy  taką a nie inna rolę do spełnienia. Lecz czasem jest to już po prostu przesada, ciągając w krótkim odstępie czasu zestaw (tych samych graczy), na hangar albo na filie.

Dodam jeszcze jedno :

You must be signed in to read this content
You must be signed in to read this content

Mam wrażenie że oddźwięk dotyczy nie tylko graczy OT, ale jest to tylko moja opinia. Pamiętajcie - w chwili obecnej stan kadrowy jest jaki jest, i nie da się być obecny "na każde zawołanie". 

 • Like 1
Przez Lemon,

Nie byłeś proszony o wypowiedź - ostrzeżenie słowne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just as I did to complain, I must also thank you, @kkubakks thanks for your attention, as soon as you saw the published complaint, you connected immediately, in my case I must also accept that I did not make the respective call using the / pd command, I also ask sorry for that, I do not want to extend the topic any longer, a good day to all! 🙂

 • Like 2
 • Thanks! 1
 • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomimo wycofania skargi pozwolę sobie zabrać głos i doprecyzować kilka kwestii. Co prawda regulamin nie reguluje tematu wezwań pisanych drogą prywatnych wiadomości, jednak są dwa wyjścia: albo kierujemy takiego gracza do wezwania nas drogą służbową, albo traktujemy wiadomość na PW jak normalne wezwanie. Nie mniej jednak należy do takiego gracza podejść indywidualnie, zwłaszcza jeśli chodzi o wydanie pojazdu z hangaru (osobiście to w tej sprawie otrzymuję najwięcej zapytań na PW).

 

Panowie Thor oraz aplplazu, dziękuję za zabranie głosu, ale nie potrzebuję adwokata. Wszelkie sugestie tego typu proszę zgłaszać w prywatnej wiadomości bądź na naszym frakcyjnym kanale discorda – to jest odpowiednie miejsce do dyskusji, a nie temat skargi. Ponadto komentarze odnośnie tego, od której firmy dostajemy najwięcej zleceń/wezwań proszę zostawić dla siebie, to na pewno nie jest miejsce na takie uszczypliwe teksty, w regulaminie jest jasno napisane, kiedy możemy odmówić wykonania usługi i nie ma ani słowa o graczach, którzy wzywają nas częściej niż inni. W ostatnim czasie wokół PD była negatywna otoczka w związku z sytuacjami, które miały miejsce, dlatego też teraz mamy trudne zadanie, żeby pokazać, że obecny skład również jest wartościowy i nie warto nas porównywać. Każdy z nas ma swoje życie, każdy gra kiedy ma czas i chęci, a to że aktualny skład jest mniej aktywny od poprzedniego, nie oznacza, że jest gorszy czy cokolwiek innego.

 

Orion I wish to say sorry about that situation. I will talk with kkubakks and it won't happen again.

 

Proszę o zamknięcie tematu.

 • Like 8
 • Thanks! 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this