Sign in to follow this  
Pawelo

The End

93 posts in this topic

Recommended Posts

fajnie grało  wśród  ekipy  do późnych godzin 

nie będę się rozpisywał  

Dziękuję osobą  za grę   ave tioo i tak dalej  

żegnam  były komornik i  szef  firmy safe 🙂

Też dodam swoją cegiełkę, więc żegnam Was drodzy gracze z którymi miałem zaszczyt grać, śmiać się jak i grać w inne gry gadając o życiu. Poznałem wiele świetnych osób i tak jak niektórzy, miałem zaszczyt spotkać się z nimi w realu. Nie byłem jakimś starym graczem, ale od 2017 zacząłem swoją rozgrywkę i przez najbliższe lata przesiadywałem na serwerze poznając coraz innych ludzi z upływem miesięcy i lat na serwerze. Myślę, że najsilniejsza strona tego serwera zawsze była społeczność, te wieczorne rozmowy na TS to było coś innego. Najlepiej wspominam czasy Zoomie bodajże z 2018/2019 roku gdzie każdy towarek był nielegalny jak i ekipa była zgrana. Nic szczerze nie przeważy tej atmosferki jakiej doświadczyłem na serwerze. Ale tak jak reszta mówi, ludzie starsi mają teraz inne rzeczy na głowie jak i grają w inne nowsze tytuły. Sam nie ukrywam, że zaprzestałem aktywnie grać na serwerze jak zaczęła się praca, uniwerek jak i mieszkanie na swoim. Z paroma osobami nadal aktywnie utrzymuję kontakt i mam nadzieję że załapiemy się na jakieś pogaduchy jak i wspólną rozgrywkę na innej gierce. Strzała!

• Like 2

Przykra wiadomość ale no cóż 😞 Widoczne tak musi być 😉

Niemożliwe, czyżby granie w 5 się znudziło? Hehe ;)

W każdym razie, również spędziłem tu wiele lat i mimo wzlotów i upadków serwera była to przez większość czasu fajna i angażująca zabawa. Poznałem tu sporo osób, a z częścią z nich nadal mam kontakt mimo upływu 10 lat. Serwer jak na czas, w którym powstał (kiedy nie było jeszcze za bardzo symulatorów kierowcy ciężarówki z trybem wieloosobowym) był ewenementem i to było jego siłą. Robiło to wrażenie na większości osób i naprawdę wciągało. Dzisiaj serwer nie ma niestety już nic do zaoferowania, a premiera odświeżonego GTA (mimo, że jest beznadziejne) była IMO ostatnim gwoździem do trumny serwera jak i właściwie całego MTA, bo nowych graczy po prostu przybywać już nie będzie.

Dzięki Pawelo, za utrzymywanie tego grajdołka mimo problemów i cierpliwość do nas wszystkich jako jednoosobowa administracja. Dzięki również moim kolegom z firm i frakcji, w których miałem okazję pracować. Pogotowanie na zawsze w moim serduszku <3

Pozdrawiam,

Hakus

• Like 1

Wiedziałem, że pewnie kiedyś to nastąpi, ale ból jaki z tego tytuły zostanie 😰...
Ciężko jest opisać w kilku słowach ten serwer... po prostu się nie da... Jako, że grywałem na Nim praktycznie od samych początków i można powiedzieć, że to była zawsze dla mnie taka gra, kiedy miałem kryzys na spędzanie czasu przed komputerem/laptopem, a teraz niestety jakaś pustka zostanie. 

Droga Administracjo, drodzy Gracze... wszyscy Ci, którzy będą chcieli przeczytać te moje wypociny bez ładu i składu.. Dziś chcę przede wszystkim skupić się na pozytywach jakie dał mi PTS. Tego co dało mi tak naprawdę niewiele gier.. wkręcałem się w wiele, ale nigdy nie czułem nazwijmy to przynależności. Stworzyła się tutaj taka niewielka familia, gdzie jednych będę wspominać lepiej, innych pewnie mniej (na pewno każdy z was tak będzie miał). 
Zacznę od tego, że chciałbym bardzo podziękować mojemu kumplowi od Niego to się wszystko zaczęło @RuMpO pokazał mi ten serwer. Zajawka, która zaczęła się od tras SF doki do Bayside 🙂. Z czasem co raz więcej nowych tras, poznawiania nowych osób i w końcu nadeszły czasy pierwszych prac. Szczerze? Wspominam je średnio, bo wtedy jeszcze człowiek nie ogarniał tak do końca mechaniki tego serwera z uwagi, ze byłem gówniakiem :E. Fast Cargo za Młodego było taką pierwsza firmą, gdzie zaczęła się u mnie ta integracja z graczami. Małe Konwoje, skype czy inne komunikatory... 
Ciężko jest naprawdę ciężko podziękować każdemu z osobna, bo tyle osób miałem okazję tu poznać, tyle niesamowitych wspomnień. Żartując sobie pozwolę powiedziec, że wyszłaby z tego mini książka :E

Nawet taka mała rzecz (w sumie duża) jak śmierć naszego kolegi @spajkii34 przeżyłem tak mocno jakbym stracił przyjaciela. Chociaż nigdy go nie widziałem na oczy, kiedy przez serwerowych kumpli dowiedzialem się co się stało przez kilka niedziel i codziennych modlitw poświęcałem Arturowi zastanawiąc się dlaczego.. 
Miałem możliwość w swojej całej PTS'owej karierze poznać praktycznie wszystko... od bycia szarym pracownikiem po zarząd firm... od zwykłęgo gracza do członka PTS KLUBU i w końcu aż Admnistatora no i w końcu "Wkurzającego Emeryta" :E :E. Wracając jeszcze na sekunde do administracji Dzięki wielkie @inspektor za danie mi tej szansy i wiem, że niezbyt powinienem to pisać, ale też w zachęceniu do tego. Nie mogłeś tego powiedzieć wprost "EE Iwan choo na admina :E", ale zawsze mi zostanie w pamięci z gg jak wysłałem pierwsze podanie i Twoje ciche "sugestie" mówiące "ejj Iwan,ale to nie może tak być :E".  Zdobyłem własne domki, pojazdy, nawet poprawiłem dzięki ASL swoją skoczność i zdobyłem weterana udowadniając sobie, że mogę gdzieś grać dłużej... dla tych co dłużej mnie znają ostatnią taką Firma było MIlitary. @Thor69 no obowiązkowe muszę Cię teraz pozdrowić, bo to właśnie Ty dałeś mi pierwszą taką możliwość!  Tutaj napiszę ciekawostkę jak wiecie też mialem w sobie coś ze skoczka byłem wszędzie - prawie w każdej firmie, ale jedyne co nie udało mi się na serweku to bycie w zarządzie FRAKCJI!  Frakcję zawsze były dla mnie czymś ciekawym, ale nigdy po prostu nigdy nie umiałem tam długo grać 😕. Zawsze potem była mega chęć do towarów i pośmigania ze swoimi Ziomkami 😄

PTS'owe Napki ciężko będzie utrzymywać kontakty z każdym z osobna, ale oczywiście jak ktoś będzie chciał powspominać czy cokolwiek zapraszam na discord na pewno nie raz można poświęcić jakąś chwile na pogaduchu i śmiechowanie 😉
Wiem, że to co napisałeś @Pawelo na pewno nie jest dla was łatwą decyzją. 
Jeszcze raz z całego naprawdę z całego serca DZIĘKUJE DZIĘKUJE DZIĘKUJE wam każdemu z osobna, że mogłem nalezeć do tej RODZINY! ❤️❤️ 🤠 :truck:

Na koniec kilka ciekawostek i ala śmiesznych sytuacji. SPOILER będą pisane chaotycznie jak wszystko co sobie przypomne to napiszę ;).
1) Niech będzie zacznę od Ciebie @Pawelo - Ty nie będziesz tego pamietać raczej wątpie. Kiedy byleś w pogotowiu o ile pamiętam z @Avenged napisałem do was jeszcze wtedy mailowo. Czy mimo braku rekrutacji mogę dołączyć do Pogo - oczywiście mądry Ja nawalił tyle byków, że pewnie oczy Ci pękły jak to czytałeś, ale byłem młody i mega chciałem sie gdzieś dostać hahahahah 🤣.
2) @Tajniak - z tym Panem mam też mega śmieszne wspomnienie. Po mega długiej przerwie wróciłem na PTS pograłem około miesiąca miałem z 300 score i napisałem podanie do Petrol. Pamiętam, że wcześniej pisać trzeba było niewiadomo jak długie podania na jedno wolne miejsce czasem biło się kilka osób 😉. Rozpisałem się tak potężnie, ze pisanie podania do firmy zajeło mi więcej chyba jak godzine. Po minucie od napisania posta - Tajniak napisał, że mnie przyjmuje 🤣🤣
3) CaverN - bez dodania (nie wiem jaki ma nick jak piszę CaverN nie znajduje xD) - Będą w ML potrafiliśmy codziennie pisać jak nie chce się nam już wozić towarów (na fb) i wytrzymaliśmy we dwójke i tak mega mega długo.. CaverN pamiętał tak się śmiał, że dzięki mnie nigdy prze nigdy nie był tak długo w jednej firmie hahaha 🤣.
4) @Grzan3k Ciebie też chcę tutaj wspomnieć z uwagi na mój pamiętliwy kryzys. Muszę przyznać, że wtedy szefowanie Sprunków mnie przerosło... firma miała mega kryzys przez pewne osoby i nie potrafiłem tego ogarnąć mimo, że miałem dość spoko ekipe obok siebie przez większość tego czasu. Kiedy wystawiłem Sprunki na sprzedaż pierwszy raz w życiu dostałem takie pociski hejtów w moją stronę, że przyznam trochę psychika dostała kopa... Nawet osoby, z którymi dobrze żyłem na PTS'ie potrafiły napisać nie wprost, ale ja to tak odebrałem że każdego zawiodłem i jestem głupi, że zrujnowałem firmę z takim stażem. Napisałem do Grzanka, żeby mi pomógł usunać moje głowne konto żebym zaczął od nowa jako random. Grzanek dałeś mi wtedy takiego naprawdę potężnego kopa ... na maxa poteżnego kopa :E - powiedziałeś Chłopie to PTS żyje aferami zapomną o tym za dosłownie kilka dni! Plus oczywiście mnóstwo fajnych pozytywnych słów i szczerze? Takie Head Admina było mi wtedy potrzeba! ❤️ Zostałeś takim Moim cichym bohaterem i dzięki Tobie grywałem z przerwami 😄. Wiem, ze to tak po krótce ale myslę że też w jakiś sposób to pamiętasz i serio mega CI za to dziękuje! 
5) @Mirko, @KacperoX @VejdeR - to między innymi ta trójka z którą zawsze mi się najlepiej wspólnie kursowało. Wiem, że było was więcej, ale przyznam że ta Trójca najbardziej zostanie mi zapamiętana na trasach LS-AP i nie tylko 😉

6) Nawiązując jeszcze do @Mirko - Z tym ziomkiem miałem założyc firmę busowo/taksówkową. Nawet sam Zaahain na pw, że jeśli nam projekt wypali i utrzymamy się odpowiedni czas przyjdzie do nas. NIe wiem czy @Zaahain będzie to pamiętać, ale to wtedy było dla mnie takie mega miłe 😄.  Niestety głównie przez mój brak cierpliwości, gdzie Polniak wtedy mega ją przetesował poddałem się i trochę żałuje, że nie byłem bardziej cierpliwy - to tak w skrócie opisane, bo tam różne różności stawały na drodzę i łatwo nie było uwierzcie przekonać Polniaka, by zaakcpetował nam firmę, jako że niedawno taka była na PTS i nie chcieli juz busowych firm. 
7) Nie podam wam dokładnego score tearz ponad 6k. Zawsze robiłem pamiątkowe screny na równe tysiące score :E.
8.) Pierwszym moim priv pojazdem był biały tanker.. Tak bardzo chciałęm RT, ale w komisie nie było :< Polniak pisał nawet poczekaj pare dni będą!! ALE NIE!!! Ja chciałem już :E miałem go kilka dni, bo mnie tak wkurzał, że szybko schodziło paliwo i dziwnie skręcał :E.
9) Najwięcej o ile mnie pamiętać nie myli zrobiłem w jednym tygodniu ponad 100 kursów chyba 113 - wiem, bo byłem chwile w TOPCE tych statystyk PTS starych na ostatnim miejscu 🙂  było to oczywiście w Military. 
10) W swojej długiej PTS'owej karierze dostałem dosłownie kilka mandatów, a najdłuższą passę bez madatu miałem równy rok :E. Na czym wpadłem? W Zoomie pomyliłem towar, bo przemyt był na to samo score i stanałem obok policjanta na afk , bo mnie wołali na obiad 
🤣🤣🤣🤣🤣🤣.
11) Jedną z pierwszych piosenek, które doslownie katowałem na PTS'ie jest kawałek Laurent Wery Hey Hey Hey - ten kawałek zawsze mi się kojarzy z PTS i trasą SF Doki --> Bayside.
12) Z takich małych pierdółek PTS'owych które uwielbiałem to Bramki Autostradowe 😉.
13) @Lipazy kiedy pracował w taxi i zawsze jak był na serwerze wzywałem go i kazałem się wieść na jak najdalszy kawałek mapy - tak mnie to jarało, jako poczatkowego gracza, że marzyłem wstąpić do Frakcji TAXI - niestety nigdy mim się nie udało 😞.
14) Pierwszy mandad dał mi xvr. Wiecie gdzie? Jak się zjeżdza na doki do załadunku przed bramą jechałem 70na50 :E - teraz bym się wykłócił, ale wtedy strach i byłem za młody żeby wiedzieć , ze tam nie może mnie złapać :E.
15) Taka już ostatnia jest ich mega wiele, ale to będzie ostatnia już obiecuje. Było mi zawsze mega mega mega miło jak mimo powrotu po dłuższym czasie na serwer ludzie potrafili pisać Iwan byłeś mega adminem ❤️. Serduszko miałem taką radoche, że szok!.

Jeśli tutaj doszedłeś i przeczytałeś to wszystko to MEGA SZACUN dla Ciebie! ❤️❤️ 
Pozdrawiam.
Iwan / IwanRk / #Iwanowicz

• Like 7
  • Thanks! 5

Wszedłem sobie odświeżyć pamięć i serce mi pękło. Miło z Wami było wszystkimi się widzieć, poznać, grać - być złym, niezłym, kłótliwym. Szkoda.

• Thanks! 1

Ja tu tylko wszedłem powiedzieć, że @Panzer to stara ruszpla i tak już pozostanie 

• Like 2
  • Hehe 1

Nadal serce krwawi jak się to czyta wszystko. Może  nie byłem zbyt aktywny na serwerze i się  nie udzielałem nigdzie, nigdy nie byłem w żadnej administracji ani zarządzie to i tak można powiedzieć że uzależniłem się od tego serwera. 

Jak zaczynałem tutaj grę to byłem jeszcze młodym smrodem który tylko woził towarki i byłem chyba w jednej firmie którą bardzo miło wspominam Salex czy jakoś tak szefował w niej @LiQudily za co bardzo mu dziękuję za danie mi szansy. Pamiętam tu jeszcze takiego gracza jak @Gang po którym ślad wsiąkł ale kojarzę go tylko z szefowania w Policji i mandatami z jego strony XD miło cie nie wspominam ale jednak jakaś sympatia została. 

Pamiętam że również mialem okazjie popracować w PD przed tą przerwą moją dłuższą ale szefa naprawdę nie pamiętam. Możliwe że to był @Kwachu 

A teraz z tych obecnych czasów po powrocie... Bardzo ale to bardzo dziękuję za zaufanie i danie mi wielokroć szansy pracy w w pogotowiu Panu @Zaahain  którego bardzo polubiłem... uważam że pogo to najlepsza frakcja i zawsze mnie do niej ciągło.

Miałem również  okazję pracy w Policji po tej przerwie za co bardzo dziękuję @Virtual za danie mi szansy. Miło również wspominam @DarXe, @Pyrsona ,oraz @Tejmez to u nich również mialem okazję pracować za co bardzo dziękuję za obdarzenie zaufaniem.

Dobrym ziomkiem ptysiowym okazał się również @Driv3r on już dobrze wie dlaczego 🤭 a tak serio miło wspominam z nim współpracę w Policji I wspólne konwoje po godzinkach xd  osoby z którymi tu się znam bardzo dobrze na żywo to oczywiście jest wasza ulubiona koleżanka @LugiaTv która trochę lubi odwalać  ale chciałem tylko tu kogoś nowego przyciągnąć więc bardzo za  nią przepraszam. Oraz @PRZEMX0 który trochę mało grał ale był od samych początków serwera razem ze mną. 

Bardzo ale to bardzoooo będzie mi brakować tutaj gry ale niestety z pewnymi rzeczami trzeba się pogodzić. Pozostaje mi podziękować tutaj głównemu adminowi który to wszystko przez te piekne lata gry trzymał i mogłem tu zawitać na serwerze. DZIĘKII  @Pawelo 

I do zobaczenia wszystkim gdzieś na innych platformach serwerowych. Jeśli ktoś jeszcze chciałby ze mną po wozić towarki to z pewnością znajdziecie mnie na FiveM 😉

Do zoobaa !

• Like 2
  • Thanks! 2

You must be signed in to read this content

O ty napie spleśniały, proponuję ustawke za garażami

• Thanks! 1

Ja tu chciałem powrócić na serwer do Policji po dużej przerwie, a tu takie coś czytam. Szkoda tyle powiem wam wszystkim. Do zobaczenia fusy w innych projektach. 🙂

• Like 4
  • Hehe 1

A miałem po 14k score iść do Petrolu...

Tak na poważnie- gdy kilka lat temu Pyrson pokazał mi serwer i założył mi tutaj konto nie myślałem nawet, że tak długo tu zostanę. Wydawało mi się, że nie jest to miejsce dla takiego starego dziadka jak ja, ale... wytrzymałem tu 6 lat i doszedłem do TOP10 w ilości score. I choć nie raz i nie dwa czułem się, delikatnie pisząc, wyalienowany to miło było odpalić PTS-ka i po ciężkim dniu w pracy pośmigać po San Andreas. Mimo wszystko trochę żal, ale prawda jest brutalna- stojąc w miejscu cofamy się bo świat wokół nas biegnie do przodu. Czy istnieje jakaś szansa na uratowanie serwera? Nie wiem- nie jestem kompetentny w tej dziedzinie, ale mam nadzieje, że z wieloma z Was spotkam się na innych tego typu rozgrywkach, wszak świat gier truckerskich jest ogromny. Jeśli kiedyś spotkacie drivera z nickiem THOR69PL albo Thorn69 na traskach w ETS2 lub ATS i innych tytułach( niekoniecznie truckerskich) to z pewnością będę ja- ten stary męczydupa z PTS.

Trzymajcie się ciepło a do 23-ego grudnia jeszcze Was pomęczę z ramienia PD.

• Like 7

No to sie wydarzyło w imieniu skoczków chciałbym podziękować za niesamowitą atmosferę. Bardzo szkoda że serwer zostanie no zabrany z mta. Mam nadzieję że kiedys ktos otworzy ponownie cos podobnego do pts ❤❤ 5/6 lat spędzonych na serwerku... Ahhh te bany mute. Dziękujemy dla administracji i pts klubu oraz dla TC za włożony czas oraz swoje chęci itp zeby serwerek dalej funkcjonował lepiej.  Serdecznie pozdrawiam. Z poważaniem Amigo❤

To będą smutne święta 😞, niemniej jednak te 8 lat to była super przygoda, fajnie było poznać tu ludzi z którymi utrzymuje sie dalej kontakt w realu. Dzięki wszystkim za wszystko, a szczególnie @Zaahain'owi za wzięcie mnie jako swojego zastępce, mam nadzieje że spisałem się godnie, chociaż w połowie jak @Bobr. Do zobaczenia wszystkim 🙂

• Like 2
  • Thanks! 2

PTS wychował pewne pokolenie, które dorosło i przestało grać. Kolejna księga się zamyka. @Paker @Touka @Polniak #TimberTrades i reszta, która poczuje się niewymieniona, dziękuję za mile spędzony czas, setki godzin, tysiące przewiezionych towarów. 

spacer.png

spacer.png

Edited by Tajniak
  • Like 3
  • Thanks! 1
  • Sad 7

Piękne czasy dużo wzlotów i upadków ale kiedyś to musiało nastąpić. Powodzenia wszystkim trzymojcie sie, czesc 🖐️

• Like 1

Witam. Na wstępie, chciałbym pogratulować okrągłemu stołowi, za całokształt- włacznie z tym postem.

Wiele zawdzięczam, temu serwerowi i z bólem serca się to przyjmuje.

Mamy idealną receptę na komunizm. Gracze, którzy tworzą społeczność, dowiadują się ni z stąd o upadku. Te odpowiedzi w których, pisane jest "Widocznie musiało tak być". Być może, wcale tak nie musiało być? W porę, trzeba bylo zdjąć odpowiednie osoby ze swoich stołków, które po prostu sie wypaliy i spędzić nowy organizm. Z nowym składem, nowymi twarzami. A nie dowiadujemy się tak po prostu o zamknięciu. 

Gratulacje i powodzenia w życiu! 

Pozdrawiam! 😉

• Like 12

Cześć wszystkim. 
Moja frekwencja nigdy nie była jakaś duża, ale jednak zacząłem tu grać za dzieciaka. Raz grałem wiecej, raz mniej, jednak sentyment pozostał i często mam ochotę wejść coś pograć, lecz brakuje czasu. Wszystko co dobre się kiedyś kończy, dzięki za grę i życzę powodzenia! 

You must be signed in to read this content

Oczywiscie, w idealnym świecie. W praktyce podań i chętnych osób na stanowisko administratora było niewiele przez ostatnie lata. Nie potrzebuję nawet jednej ręki by te osoby zliczyć i tak było od dawna. Chętnych do przejęcia sterów za mnie również nie było mimo że do tego dążyłem i robiłem wiele, żeby uniezależniać serwer od mojej osoby.

Tak więc z nowym składem i nowymi twarzami to mogę co najwyżej zacząć nowy projekt, a nie kontynuować ten w który już prawie nikt nie wierzy i co do którego drastycznie rozbiegają się wizje na przyszłość. Nie ma co się oszukiwać.

Nie żałuję żadnej decyzji podjętej za mojej kadencji, bo każdaą podejmowalem z pełną świadomością ewentualnego ryzyka, każda służyła dążeniom ku celu w postaci przywrócenia świetności serwera oraz pozwalala się czegoś nauczyć. Czy można było coś zrobić lepiej? Oczywiscie, wiele rzeczy. Zawsze można coś zrobić lepiej. Kto myśli inaczej ten przestał się rozwijać. Natomiast zarówno ja jak i każdy członek Ekipy Administracyjnej robił to co potrafił najlepiej jak potrafił, dysponując wiedzą i doświadczeniem jakie mieliśmy na ten moment, a to wszystko stałe niezmiennie od lat pro bono.

Dzięki wszystkim zarowno za miłe jak i mniej miłe słowa. Również mam tu swój kawałek historii który będę dobrze wspominał i wiele znajomości które utrzymują się do dzisiaj. To była fajna przygoda 😉

• Like 6
  • Thanks! 10
  • Hehe 7

weź jeszcze daj info po angielsku bo dużo osób wchodzi z zagranicy i będzie zdziwko 23 grudnia 😄😄

wstawie jeszcze moj filmik hehe

Edited by Sparrow
  • Like 1

Szkoda, ale było to chyba nieuniknione.
Mimo, że na serwerze nie byłem już od 2 lat, to na forum chętnie zaglądałem.

Wspomnienia napewno zostaną.

Z tego miejsca chciałbym pozdrowić ekipę z pogotowia (z 2016-2018 roku chyba) pod sterami największego chu** znaczy szefa @Avenged
W sumie z nikim sie na żywo nie widziałem, ale i tak było fajnie.
PS.
Dzieki @inspektor za mozliwosc prowadzenia PTS Klubu w przeszłości.

A i jeszcze jedno.
Motorki dla pogotowia!

Pozdrawiam z Miasta Maczet

Kamil

Edited by Kimi
  • Like 1

Smutna wiadomość, ale myślę, że to bardzo dobra decyzja. Pamiętam jak wszedłem pierwszy raz na serwer SAMP w 2009 roku, gdy miałem 10 lat. Potem kilka lat na SAMPie i kolejne kilka lat na MTA. Super spędzony czas, nawiązanie wielu znajomości - za to Wam wszystkim bardzo dziękuję. 

Uważam tak jak kilku przedmówców, że MTA ma jeszcze potencjał, a na wielu serwerach grają setki graczy, ale wszystko ma swój początek jak i koniec. Można pudrować trupa, ale jak długo? Porównam to ze sportem - każdy sportowiec musi kiedyś zakończyć karierę. Może ją na siłę kontynuować, ale z każdym rokiem jego wyniki będą coraz gorsze, a na koniec jego legenda upadnie. Zawsze można się skrzyknąć w kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt osób i zapoczątkować coś całkiem nowego, ale PTS to jednak PTS i ta księga powinna zostać zamknięta i ostatnie słowo powinno zostać w niej zapisane 23 grudnia, a inną księgę pod inną marką można zacząć pisać w przyszłości.

• Like 9
  • Sad 1

No cóż, chciałbym podziękować wszystkim za wspólną grę. Super wspominam te kilka lat i nadal nie dowierzam że to jest koniec.... 

Kiedy jakiś konwój pożegnalny? 

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this