Sign in to follow this  
Pawelo

The End

93 posts in this topic

Recommended Posts

Co tu się rozpisywać. Pts był odskocznia od codziennej monotonii i czegoś takiego pewnie już w tym życiu nie przeżyje xD. Dzięki za wszystko, serwer za za czasów dzieciaka to był mój drugi dom. Trzymajcie się cumple i do zobaczenia w następnym życiu! 😄

• Like 6

You must be signed in to read this content

Pawełku, nie ma porównania między tym, że coś nie wyszło, a tym, że się nie spróbowało. Zresetuj statystyki i spróbuj to pociągnąć jeszcze przez miesiąc - wtedy oceń czy jest lepiej czy tak samo. Zawalcz jeszcze - miesiąc to nie długi okres, a statystycznie będziesz w stanie stwierdzić czy się coś poprawiło. 

• Like 7
  • Hehe 2

Jeśli miałyby być to koniec to chciałbym wszystkim spotkanym na trasach SA podziękować za mile spędzony czas i wszystkie rozmowy 🙂 Będzie mi brakowało tego serverka, ale mam nadzieje że zostanie tu jakiś ślad po nim. Zaczynając swoją przygodę w 2009 na platformie SA-MP przechodząc przez prawie wszystkie „stołki” od gracza po szefa firmy aż do administratora servera SA-MP, po dłuższej przerwie „przesiadłem” się na MTA i zostałem tu aż do teraz (co prawda mniej aktynie). Trochę mi wstyd że doprowadziłem do upadku świetnej firmy Military Logistics, za to przepraszam wszyskich szefów, założyciela tej firmy, pracowników oraz dziękuje za przyjęcie mnie do niej jako nowego gracza MTA. Może uda mi się wejść na ostatnie pożegnanie servera, tak wiec dziękuje jeszcze raz i do zobaczenia na innych platformach jakbyśmy się już tutaj nie zobaczyli. 

• Like 5
Przez #Liq,

Nie wybaczę tego ML.

Co tu dużo mówić.. Zaczynałem tu na koniec 2008 roku na mta. Mając 9 lat. Tyle godzin, tyle dni, tyle lat.. Tyle lat wspaniałych wspomnień. Fajnych konwersacji, fajnych ludzi.. Tyle zajebistych doświadczeń.. Kurde. Szkoda że to sie wszystko kończy, Raz próbowałem wrócić ale gdy wskoczył nowy interfejs to jakoś tak sie odbiłem. Miałem do tego wrócić ale za dużo spraw w życiu prywatnym na to nie pozwoliło. Dziękuje wszystkim, wszystkim którzy rozmawiali, bawili sie na tym serwerze i byli całym community. Doświadczeń było dużo, Czy to sprunki czy Timbery, Salexy. W każdej frakcji byłem czy to pomoc drogowa czy pogotowie aż wkońcu udało sie być w policji za czasów chlebka. Było fajnie. Niestety na ostatni konwój sie nie wyrobię bo jestem w pracy do północy. No chyba że da radę przedłużyć serwer kilka godzin czy coś..  Dziękuje wszystkim za to wszystko, Za bany po ktorych sie poprawiałem przez tyle lat, za mandaty czy ściganie sie z policją po mapie. Administracji za tworzenie super eventów.. Ogólnie za klimat całą społeczność. Serwer powinien podejść troche pod RP czy coś tego typu a nie twardo siedzieć w tym co było przez tyle czasu. Niestety. Było wiele propozycji na więcej pojazdów aczkolwiek no. Ważne że tyle czasu serwer sie tak utrzymał bo był najlepszym serwerem w MTA pod tym względem. A wielkie dzięki Mawejowi że rozpoczął to wszystko co setki graczy przeżyło to co było na tym serwerze. 
Mam nadzieje że uda sie kiedyś zrobić coś np w ETS przejechać konwój czy coś. Dziękuję ❤️

• Like 2

Coś się kończy coś zaczyna... niestety wiedziałem że to kiedyś nadejdzie od siebie powiem szczerze wiało tam piaskiem i brakiem nowości noi starzejącą się administracją i brakiem chęci ożywienia serwerka także no od siebię dziękuje każdemu za grę  @Minyaas (siatkarz) , @Velotz (Prezes) , @DarXe ( zachlaniec<3)

@Morvk , (P)usia) @Piotrek6969 (meganap poza skale) ,  @Adamesko (grubasek<3)  , @LugiaTv (szlugia!) , @Driv3r (konwojowiec) , @#Iwanowicz (ten co  nigdy przemytów nie robił) , @Negative (dzięki za każdego mandata <333 -200sc razem ), @ikszt3r ( pobiegamy razem?)  @DiBakso (baksik) ( @SebGre dzik  brawury) ,       @HardWell nolife)  @KamiloSsS ( napek) @thetlak ( el zdeeechlako) , dobra tylu bo ręka odpada jak o kimś zapomniałem to soreczka  bajj

• Like 3
  • Thanks! 2
  • Hehe 4

A ja dziękuje osobom wymienionym poniżej.

@jss za kompilacje idiotów i narzekanie na mnie, @okozgon124 za komiczne momenty, @darko_9305 za bycie fajnym szefem, @Polakus za plany na nową firmę, @Piotrek6969 za dzikie akcje, @DarXe za pół miliona PTS$, @TheRims i @LugiaTv nie wiem fajni byliscie i wszystkim innym za fajna gre dziekuje.

Edited by thetlak
  • Thanks! 2

Pomimo, że nie byłem aktywnym graczem w ostatnim czasie chciałbym podziękować za miłą rozgrywkę. Fakt, faktem to był mój pierwszy serwer jak zaczynałem zabawę z MTA. Dziękuję wszystkim graczom z którymi miałem przyjemność grać jak i również tym co mnie zbanowali jak i miałem nie przyjemności. :E Do zobaczenia gdzieś na innych serwerach MTA.

• Like 1
  • Hehe 2

W sumie to rzadko bywałem tu już, robota robi swoje ale dzięki wam wszystkim mordy za te wspólne lata mam nadzieję że się spotkamy jeszcze 😭❤️

• Thanks! 1
  • I'm confused 1

You must be signed in to read this content

1 stycznia 2022

• Like 1
  • Sad 1

Siema, co tam mordeczki? Znudziło się znowu?🧐 Wesołych Świąt zatem dla Was wszystkich. Do następnego?😃

• Like 1
  • Hehe 1

wiele godzin spedzonych na PTS wiele tras i wielu ludzi spotkanych na drogach Dzieki wszystkim za gre

W końcu to zostaje zamknięte na zapomnianej grze i platformie.

Dawno powinno to zostać wykonane 😛 

No nic 😄 Trzymajcie się cieplutko 

• Like 1
  • Hehe 1
  • I'm confused 1

Jak to mówią "stara miłość nie rdzewieje" szkoda,że ta zardzewiała do tego stanu i nie ma już dla niej ratunku. Dziękuje całej spoleczności za prawie 8lat gierki,miło będzie powspominać stare czasy.spacer.png

• Like 4
  • Sad 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this