Sign in to follow this  
Lampard

Ostatni konwój

Ostatni konwój  

55 members have voted

1. 1. Kiedy Konwój

Recommended Posts

Cześć! Wiem, że nie wchodziłem na serwer kilka miesięcy, ale z chęcią podejmę się organizacji konwoju w ostatni dzień funkcjonowania serwera (23 grudnia). Proponuję godzinę 20:00 (liczę na to, że nie wyłączycie serwera przed północą :P). Nie będę rozpisywał tutaj trasy konwoju i prosił o obstawę. Wszystko wyjdzie w praniu na serwerze, gdy znana będzie liczba uczestników. Moim zadaniem będzie zapanowaniem nad tym wszystkim, żeby nie było totalnego zamieszania i żeby był jakiś porządek.

Dajcie znać czy pasuje Wam godzina i czy są w ogóle jacyś chętni. Jeżeli macie jakieś pomysły co można jeszcze zrobić to też piszcie. Postaram się złożyć to wszystko do kupy.

Pozdrawiam 

Edit: Głosujcie w ankiecie

• Like 8
  • Thanks! 3
  • Hehe 1

Z chęcią wezmę udział. Możesz na mnie liczyć 

• Thanks! 1

Przede wszystkim fajnie byłoby zebrać więcej osób na Discordzie na kanale głosowym : )

• Like 2

If 🇧🇷Brazil / 🇵🇱Poland time zone allow I will try to be there for final goodbye PTS :truck: #iLoVePTS<3 💔

• Like 1
  • Thanks! 2

Pasuje, polecam zakupić dobry alkohol i naprawić mikrofony na czas. 

• Like 1

Taka sugestia delikatna z mojej strony, w przeddzień swiat ludzie mogą byc bardziej zajeci niz na tygodniu, może spróbujemy sie zorganizować jakoś w ten weekend? Jakis piatek/sobota?

Im wiecej osób tym lepiej, a to tylko pare dni 😄

• Like 1

Popieram @#Liq ponieważ 23 będę w trasie do Polski a chętnie chce wziąć udział. 

Aż załuje, że mam wtedy 3zm 😕 chyba, że będziecie na discordzie faktycznie wbije na chwile przed nocką 🙂 może uda się symboliczny kurs przejechać 🙂 

EDIT - w przypadku 18.12 postaram się być, ale podejrzewam, że o tej porze już nikogo by nie było zanim wrócę z 2m to będzie 23 przed 24 😕 

Edited by #Iwanowicz
Przez #Liq,

Jak sie dobrze konwoje potocza to i do poznych godzin nocnych moga byc xd

W sumie zawsze można zrobić teraz 18.12 i tzw poprawiny 23.12 jak ktoś teraz nie może

• Like 1

23.12 będę tylko ustalcie godzinę (jeśli oczywiście padnie wybór na tą właśnie datę) 18, 19 mam zjazd na uczelni więc odpadam

Edited by darko_9305

Moze ankieta piatek czy sobota lepiej? xd Ja osobiście obstawialbym przy piątku konwoj xd

Dodałem ankietę. Możecie wybrać kilka opcji.

Przez #Liq,

jeszcze piątek - 17.12 xd

Przez #Liq,

sorki ze od nowa ankieta ale mi sie kliknelo coś źle XD

Widzę po głosach, że prawie 2x więcej graczy woli 23 grudnia niż inne dni. W związku z tym pożegnalny konwój odbędzie się 23 grudnia o 20:00. Wszystkich chętnych zapraszam tego dnia również na Discorda. Wystartujemy z lotniska na pustyni.

Wiem, że sporo osób nie może 23 grudnia, a jedynie w weekend i na razie w głosach wygrywa 19 grudnia. W związku z tym proponuję zorganizować również dodatkowy konwój 19 grudnia o 20:00. Jednak tego dnia mnie prawdopodobnie nie będzie, ale myślę, że @#Liq ogarnie gdyby coś się działo albo ktoś inny.

• Like 4
Przez #Liq,

Jaa umywam rączki od prowadzenia, może ktoś inny chętny :D

Przypominam, że spotykamy się już za 2 dni (23 grudnia o 20:00).  Proszę o przybywanie na lotnisko na pustyni i wchodzenie na Discorda trochę szybciej, żeby wyruszyć o planowanej godzinie.

Jeżeli jacyś pracownicy frakcyjni nie chcą jechać ciężarówkami, a pomóc w obstawie to również zapraszam do udziału w takiej formie.

Do zobaczenia w czwartek, na ostatnim konwoju 😞 

• Like 2

Szczerze na last konwój każdy powinien dostać unbana ;) pomimo że przeskrobali dużo ale już większych szkód nie wyrobią może by i nawet jakiś rekordzik wleciał

• Hehe 2

You must be signed in to read this content

Ooo... a to nagle nie jest ci to obojętne i chciałbyś wejść? 😉 W sumie żałuje, że sciagnalem ci bana, ale przynajmniej nie będziesz musiał kombinować z nowym serialem 😉 Rekordy rekordami, ale mimo wszystko te osoby nie bez powodu mają bana, lepiej dobrze zakończyć niż się mordować z osobami twojego pokroju ClnGgjJ.png

Btw. Jakby komuś zależało na tym, żeby wejść to by napisał apelacje o ub xd

• Like 1
  • Thanks! 1
  • Hehe 1

Dziękuję wszystkim za udział 🙂 W szczególności @#Liq, @Niventill i @#Zykfrydes za pomoc oraz osobom, które nagrywały/robiły zdjęcia. Do zobaczenia na kolejnym ostatnim konwoju!

• Thanks! 2

kiedy ten ostatni konwoj? Potruckowalby

• Hehe 1

You must be signed in to read this content

Odbył się przed świętami.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this